Rozpaczliwa walka w bibliotece. Wszystko płynie, woda wlewa się przez sufit. Pracownicy ratują książki

Autor Alicja Guz - 18 Czerwca 2020
zalana bibliotekaŹródło: Fot. Czytelniczka

Obfite opady deszczu powodują kolejne zniszczenia w stolicy. Woda wlewa się przez przeciekający dach do biblioteki na warszawskiej Ochocie. Zalane jest m.in. pomieszczenie socjalne, kuchnia, korytarz, którym przechodzą czytelnicy oraz wypożyczalnia na zwroty. W drugim pawilonie woda dostała się również do piwnicy.

Woda zalewa bibliotekę

Deszcz niszczy bibliotekę na Ochocie. Woda wdziera się przez dziurawy sufit do biblioteki mieszczącej się przy ulicy Grójeckiej 109. Jak podała jedna z pracownic biblioteki, zalane jest między innymi pomieszczenie socjalne, kuchnia, wypożyczalnia na zwroty książek oraz korytarz, którym przechodzą czytelnicy. Na razie zbiory biblioteczne nie ucierpiały, jednak z relacji kobiety wynika, że jest to kwestia czasu, jeśli opady nie ustaną i woda nadal będzie wlewała się do pomieszczeń.

Dzisiaj grzeje:
1. Niepokojące wyniki najnowszych badań. Polacy znów kombinują. Konsekwencje mogą być surowe
2. Biedronka ledwo zakończyła hitową akcję, a rusza z kolejną. Tnie ceny o 50%, ale tylko na 3 dni

Burza w Warszawie

Front Burzowy, który jest nad Warszawą, powoduje coraz więcej strat. Zalane są ulice i gospodarstwa, połamane drzewa. Obfite deszcze powodują utrudnienia w ruchu i sprzyjają tworzeniu się korków ulicznych i kolizji. Podwarszawskie miejscowości : Otwock i Legionowo odcięte od świata. Z powodu nagłej ulewy na Mazowszu zalane zostały drogi w Otwocku i Legionowie. Nieprzejezdne w tej chwili są niektóre ulice. Autobusy komunikacji nie kursują. A strażacy mają pełne ręce roboty. Mieszkańcy piszą na Facebooku, że tak źle nie było od dawna.

Porażające doniesienia Polsatu. Pokazali w jakich warunkach żyje rodzina. Łzy same cisną się do oczuPorażające doniesienia Polsatu. Pokazali w jakich warunkach żyje rodzina. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończy
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Nawałnica zalała przejście w centrum. Nie działają ruchome schody i winda
  4. Groza na Ursynowie. Agresywny mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia
  5. Ogromne drzewo runęło na samochody. Nawałnica spustoszyła Pruszków
  6. Nagle jego ciało zaczęło czernieć. Wszystko przez jego syna, zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
Tragiczny wypadek. Zginęło 9-letnie dzieckoTragiczny wypadek. Zginęło 9-letnie dzieckoCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News