Cała Warszawa sparaliżowana. Awaria prądu w Śródmieściu. Ulewa zalała wszystko

Autor Mateusz Dolak - 29 Czerwca 2020
Paraliż na ulicach WarszawyŹródło: Twitter

Ulewa dosłownie sparaliżowała Warszawę. Woda zalała ulice stolicy, sparaliżowała komunikację miejską oraz spowodowała ogromne korki na ulicach. Przez kilkanaście minut metro nie zatrzymywało się na stacji Ratusz Arsenał. W dodatku nasi czytelnicy alarmują, że nie ma prądu w Śródmieściu.

Brak prądu w Warszawie

Prądu nie ma na Muranowie w okolicach ulic Nalewki, Anielewicza, Lewartowskiego. - O godzinie 18:38 dostaliśmy alert że na ul. Nalewki, Anielewicza, Lewartowskiego jest przerwa w dostawie energii. Przewidywany czas usunięcia awarii to około 2 godziny. Wysłaliśmy już pogotowie i będziemy stopniowo przywracali energię dla kolejnych odbiorców - poinformował Paweł Blados z biura prasowego Innogy.

Ogromne zaskoczenie w Warszawie. Głosowali zupełnie inaczej niż cała Polska. Kto wygrał w stolicy?Ogromne zaskoczenie w Warszawie. Głosowali zupełnie inaczej niż cała Polska. Kto wygrał w stolicy?Czytaj dalej

Zobacz film (1)

Ogromne korki

Ulewa spowodowała ogromne korki. Od godziny 16 mapa drogowa stolicy świeci się na czerwono. Nie ma miejsca, w którym ruch odbywałby się płynnie. Woda zalała wiele ulic. Stanęła Wisłostrada i trasa Łazienkowska. Strażacy dostali ponad 350 wezwań do zalanych ulic i podtopionych piwnic. - W tej chwili najgorsza sytuacja jest w Warszawie, w innych częściach województwa nie ma tak wielu zgłoszeń - powiedział po godzinie 18 mł. bryg. Karol Kierzkowski rzecznik mazowieckiej straży pożarnej.

Zobacz film (2)

Ulewa paraliżuje metro i autobusy

Jak pisaliśmy na Wawa Info, zalane zostało wejście do metra Ratusz Arsenał w Śródmieściu. Woda wlewała się do środka, dlatego służby zdecydowały się o zamknięciu stacji. Pociągi przejeżdżają przez przystanek, ale się na nim nie zatrzymują. - Z powodu trudnych warunków atmosferycznych występują poważne utrudnienia w ruchu pojazdów komunikacji miejskiej - czytamy z kolei w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Zobacz film (3)

Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych
  3. Jak wyglądały wybory prezydenckie w Warszawie? (galeria z waszych zdjęć)
  4. Samolot spadł na ziemię w pobliżu lotniska. Maszyna rozbiła się w lesie w Warszawie
  5. Fala wezbraniowa nad Wislą w Warszawie. Woda zalała popularne schodki i plażę
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Jak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieJak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News