wawainfo.pl
Paraliż na ulicach Warszawy

Twitter

Cała Warszawa sparaliżowana. Awaria prądu w Śródmieściu. Ulewa zalała wszystko

29 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Ulewa dosłownie sparaliżowała Warszawę. Woda zalała ulice stolicy, sparaliżowała komunikację miejską oraz spowodowała ogromne korki na ulicach. Przez kilkanaście minut metro nie zatrzymywało się na stacji Ratusz Arsenał. W dodatku nasi czytelnicy alarmują

Brak prądu w Warszawie

Prądu nie ma na Muranowie w okolicach ulic Nalewki, Anielewicza, Lewartowskiego. - O godzinie 18:38 dostaliśmy alert że na ul. Nalewki, Anielewicza, Lewartowskiego jest przerwa w dostawie energii. Przewidywany czas usunięcia awarii to około 2 godziny. Wysłaliśmy już pogotowie i będziemy stopniowo przywracali energię dla kolejnych odbiorców - poinformował Paweł Blados z biura prasowego Innogy.

Zobacz film (1)

Ogromne korki

Ulewa spowodowała ogromne korki. Od godziny 16 mapa drogowa stolicy świeci się na czerwono. Nie ma miejsca, w którym ruch odbywałby się płynnie. Woda zalała wiele ulic. Stanęła Wisłostrada i trasa Łazienkowska. Strażacy dostali ponad 350 wezwań do zalanych ulic i podtopionych piwnic. - W tej chwili najgorsza sytuacja jest w Warszawie, w innych częściach województwa nie ma tak wielu zgłoszeń - powiedział po godzinie 18 mł. bryg. Karol Kierzkowski rzecznik mazowieckiej straży pożarnej.

Zobacz film (2)

Ulewa paraliżuje metro i autobusy

Jak pisaliśmy na Wawa Info, zalane zostało wejście do metra Ratusz Arsenał w Śródmieściu. Woda wlewała się do środka, dlatego służby zdecydowały się o zamknięciu stacji. Pociągi przejeżdżają przez przystanek, ale się na nim nie zatrzymują. - Z powodu trudnych warunków atmosferycznych występują poważne utrudnienia w ruchu pojazdów komunikacji miejskiej - czytamy z kolei w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Zobacz film (3)

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >