Patryk i Iza nie żyją, ich koledzy walczą o życie w szpitalu. Tragiczny finał wypadku na Mazowszu

Autor Mateusz Dolak - 21 Marca 2021
Źródło: OSP Chorzele

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyją dwie osoby, które podróżowały audi 80. Samochód nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w nadjeżdżającą ciężarówkę. W pojeździe łącznie było pięć osób. Trzy z nich przebywają w szpitalu.

Śmiertelny wypadek w Surowem

Tragedia miała miejsce w piątek. W audi poruszającym się po drodze wojewódzkiej numer 614 było pięcioro nastolatków. Wszyscy się dobrze znali. Najmłodszy z nich miał 16 lat, a najstarszy 19.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Pojazd wylądował na przeciwległym pasie ruchu. Jak się później okazało, 19-letni Patryk nie miał szans, by uniknąć zderzenia z ciężarówką.

Akcja ratunkowa

19-latek i jego 18-letnia koleżanka Iza, zginęli na miejscu, a na ratunek pozostałym uczestnikom wypadku ruszyło kilka zastępów straży pożarnej, policjanci i ratownicy medyczni.

Pogotowie do szpitala zabrało dwie dziewczyny w wieku 16 i 17 lat oraz 16-letniego chłopaka.

Młodzi ludzie byli absolwentami szkoły podstawowej w Czarni (powiat ostrołęcki).

"Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszych absolwentów, którzy w piątkowe popołudnie 19 marca zginęli w tragicznym wypadku samochodowym. Izo, Patryku niech Pan Bóg otoczy Was opieką, a rodzinom ofiar da siłę przetrwać te trudne chwile. Składamy kondolencje Rodzicom. Trudno jest znaleźć słowa pocieszenia w chwili śmierci bliskiej osoby, szczególnie ciężko jest znaleźć takie słowa, które dałyby pociechę po stracie ukochanego dziecka. Wyrazy współczucia dla rodzin i przyjaciół ofiar tej tragedii" - czytamy w poście opublikowanym przez szkołę na Facebooku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne : OSP Chorzele

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News