wawainfo.pl > Ulice > Ambasada USA w Warszawie. Akcja pirotechników ws. tajemniczej paczki
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:38

Ambasada USA w Warszawie. Akcja pirotechników ws. tajemniczej paczki

Ambasada USA
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Ambasada USA w Warszawie. Na miejscu zlokalizowano tajemniczą paczkę. Wystawały z niej kable. Na miejsce natychmiast ruszyli policyjni pirotechnicy. Otrzymaliśmy najnowsze informacje w sprawie zdarzenia.

Do zdarzenia doszło na terenie ambasady USA 25 czerwca. Pierwsze blokady ruchu wystąpiły już o 16:40.

W rozmowie z naszą redakcją Gabriela Putyra z warszawskiej policji potwierdziła medialne doniesienia o incydencie pod ambasadą USA.

Ambasada USA. Zlokalizowano tajemniczą paczkę

- Dostaliśmy zgłoszenie od ambasady USA w sprawie podejrzanej przesyłki. Na miejsce skierowaliśmy nasze siły. Skierowaliśmy policyjnych pirotechników, którzy dokładnie sprawdzili zawartość paczki - deklarowała dla naszej redakcji.

Na czas operacji zablokowano przejazd ulicą Piękną na odcinku od Alei Ujazdowskich do ulicy Mokotowskiej. Komunikat w sprawie przed godziną 17:00 wydali przedstawiciele WTP.

Po godzinie 19:00 otrzymaliśmy informację o zakończeniu działań policji. - Czynności się zakończyły. Nie wykryto żadnego zagrożenia ani niebezpieczeństwa - dodawała Putyra.

Ruch drogowy na ulicy Pięknej został przywrócony tuż po zakończeniu czynności. Autobusy linii 107, 118 i 159 kursują zgodnie z zaplanowaną trasą.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER EAST NEWS

Powiązane