Akcja policji na Stadionie Narodowym

Autor Mateusz Dolak - 24 Marca 2021
Źródło: policja.pl

Akcja policji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na miejscu są funkcjonariusze, którzy wykonują sprawdzenie pirotechniczne.

Policja na stadionie

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ktoś wysłał maila z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym.

Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze i strażacy. Do akcji zaangażowano kilka radiowozów i cztery zastępy straży pożarnej.

Służby przeszukują budynek. Do momentu publikacji tego artykułu, nie zarządzono ewakuacji.

W środę na Stadionie Narodowym odbywały się szczepienia służb mundurowych. Szczepionkę przyjął między innymi Komendant Główny Policji.

Na stadionie znajduje się również szpital dla pacjentów chorych na COVID19.

Ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid apeluje do wiernychKsiądz zakażony koronawirusem. Sanepid apeluje do wiernychCzytaj dalej

Fałszywe maile

Od kilku dni do szkół i przedszkoli w Warszawie trafiają maile z informacjami o rzekomych ładunkach wybuchowych.

W środę, informacja taka trafiła między innymi do przedszkola numer 183 przy ulicy Wrzesińskiej. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci, którzy pomagali w ewakuacji dzieci do znajdującej się obok szkoły podstawowej.

Z kolei w środę tydzień temu, do służb wpłynęło około 30 zgłoszeń o ładunkach wybuchowych w placówkach edukacyjnych na terenie Warszawy. - Większość z nich nie została potwierdzona. Oczywiście zawsze jedziemy na miejsce, a nasze działania polegają na wykonaniu rozpoznania pirotechnicznego - mówiła nam wówczas mł. asp. Irmina Sulich.

Na wawainfo.pl pisaliśmy też o ewakuacji przedszkola na Ursynowie. Dyrekcja wezwała policję, i zarządziła, żeby rodzice zabrali swoje dzieci do domów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News