wawainfo.pl

Wszystko się nagrało. Sprzedawcy w sklepie nie wytrzymali, ludzie bili się o klapki

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Awantura przed sklepem w centrum Warszawy doczekała się nawet wpisu na Wikipedii. Okazało się też, że bitwa o klapki stała się hitem internetu. Widzieliście ten film? Poniżej wyjaśniamy o co poszło.

Wojna o klapki

Jak pisaliśmy na naszym portalu, w poniedziałek odbywała się premiera butów sprzedawanych przez Warsaw Sneaker Store. Chętnych na kosztujące kilkaset złotych klapki było tak wielu, że przed sklepem utworzyła się kolejka na kilkadziesiąt osób.

Sprzedaż ruszyła równo o 11. Przez pół godziny sprzedano kilkanaście par butów. Potem, sprzedaż wstrzymano. Kierownik sklepu nie wytrzymał z powodu jednego z klientów.

Jak czytamy na Facebooku, zdarzenie miało wyglądać tak: "Jeden typek wbiegł bez maseczki do Labu i chciał kupić buty bez kolejki. Przez złamanie zasad kierownik odwołał premierę i większość ludzi nie kupiła swoich par. Niektórych frustracja doprowadziła do tego, że wyżyli się na sprawcy w sposób ukazany na filmie" - napisał Kuba.

Nagranie

W sieci pojawił się film pokazujący awanturę na chodniku. Na kilkusekundowym nagraniu widzimy jak kilka osób bije się. Tuż za nimi widać tłum stojący w kolejce.

Redakcja wawainfo.pl, skontaktowała się ze sklepem. Podczas rozmowy telefonicznej, pracownicy potwierdzili zajście. Usłyszeliśmy, że premierę butów odwołano z powodu złego zachowania klientów.

Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że ktoś wpisał ją do Wikipedii.

"Pierwsza wojna resselerska miała miejsce 26 kwietnia 2021 roku około godziny 11.30. Strona potężnych warszawskich resellerów zaatakowała anty-covidowca, który wbiegł do sklepu bez maseczki, po tym jak zobaczył, że nie ma szans na zakup klapków sygnowanych nazwiskiem Kanye Westa [...]".

Wpis zniknął z Wikipedii po kilkunastu minutach, ale nam udało się zachować screena.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

  • Niepełnosprawnemu Jasiowi skradziono wózek. Niesamowita reakcja policjantów z Mokotowa

  • Kierowca busa aż wypadł z kabiny. Niestety, nie żyje. Śmiertelny wypadek

  • Pilny apel policji po napadzie na bank. Niebezpieczni ludzie nadal są na wolności

źródło: wawainfo.pl, nagranie: Rafał Radziejewskizdjęcie główne: wawainfo.pl

Mateusz DolakAutor

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Szczepionka

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

Czytaj więcej >
Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Policja przestrzega przed oszustami. "Nie klikaj w nieznane linki, uważaj na SMS-y"

Czytaj więcej >