wawainfo.pl
elektrownia powiśle

Elektrownia Powiśle, fot. materiały prasowe

Nowe centrum handlowe w Warszawie. Znamy datę otwarcia

12 Maja 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Warszawska Elektrownia Powiśle 20 maja otworzy swoją część handlową. Niestety, początkowo nie skorzystamy z pełni usług jakie ma oferować. Na otwarcie lokali gastronomicznych oraz salonów piękności trzeba będzie jeszcze poczekać. | www.wawainfo.pl

Nowe centrum handlowe w Warszawie

Chociaż początkowo otwarcie nowego centrum planowane było na kwiecień, z powodu licznych restrykcji w handlu zostało ono przesunięte w czasie. Oficjalnie Elektrownia Powiśle otworzy swoją część handlową 20 maja. Znajdować się w niej będzie łącznie 70 sklepów, w tym pierwszy w Polsce stacjonarny salon marki Urban Outfitters.

Restauracje i salony kosmetyczne otwarte z opóźnieniem

W Elektrowni Powiśle dostępne będzie również ponad 20 lokali gastronomicznych oraz salony kosmetyczne. Jednak ze względu na panujące obostrzenia zostaną one otwarte w późniejszym terminie. Co ważne, już teraz w każdy piątek i sobotę czynny jest ekotarg Plonoteka.

Zakupy nowym miejscu

W Elektrowni Powiśle, podobnie jak w innych punktach handlowych obowiązywać będzie reżim sanitarny. Jak podaje Business Insider, przestrzeń została odpowiednio przystosowana do funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym - w wielu miejscach umieszczone zostały instrukcje i oznaczenia informujące o zasadach zachowania oraz środkach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie obiekt. Wybierając się do Elektrowni Powiśle, należy zatem pamiętać o zasłonięciu ust i nosa, a także o utrzymaniu 2-metrowej odległości od drugiej osoby. Ważne jest również częste mycie i dezynfekowanie rąk.

Nie tylko handel

Co ciekawe przestrzeń Elektrowni Powiśle to nie tylko sklepy, salony kosmetyczne i restauracje. Na stronie internetowej Elektrowni Powiśle znajdziemy informacje, że to także trzy budynki biurowe, prestiżowe apartamenty na wynajem oraz 4-gwiazdkowy hotel butikowy Barceló, który otworzy się w 2021 roku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublin

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Wiadomości

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Wiadomości

Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Wiadomości

Akcja policji pod domem Rafała Trzaskowskiego. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

Czytaj więcej >
imago stock&people/EAST NEWS

Wiadomości

Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Czytaj więcej >