Nowe centrum handlowe w Warszawie. Znamy datę otwarcia

Autor Alicja Guz - 12 Maja 2020
elektrownia powiśleŹródło: Elektrownia Powiśle, fot. materiały prasowe

Warszawska Elektrownia Powiśle 20 maja otworzy swoją część handlową. Niestety, początkowo nie skorzystamy z pełni usług jakie ma oferować. Na otwarcie lokali gastronomicznych oraz salonów piękności trzeba będzie jeszcze poczekać. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Nowe centrum handlowe w Warszawie

Chociaż początkowo otwarcie nowego centrum planowane było na kwiecień, z powodu licznych restrykcji w handlu zostało ono przesunięte w czasie. Oficjalnie Elektrownia Powiśle otworzy swoją część handlową 20 maja. Znajdować się w niej będzie łącznie 70 sklepów, w tym pierwszy w Polsce stacjonarny salon marki Urban Outfitters.

Restauracje i salony kosmetyczne otwarte z opóźnieniem

W Elektrowni Powiśle dostępne będzie również ponad 20 lokali gastronomicznych oraz salony kosmetyczne. Jednak ze względu na panujące obostrzenia zostaną one otwarte w późniejszym terminie. Co ważne, już teraz w każdy piątek i sobotę czynny jest ekotarg Plonoteka.

Zakupy nowym miejscu

W Elektrowni Powiśle, podobnie jak w innych punktach handlowych obowiązywać będzie reżim sanitarny. Jak podaje Business Insider, przestrzeń została odpowiednio przystosowana do funkcjonowania w nowym reżimie sanitarnym - w wielu miejscach umieszczone zostały instrukcje i oznaczenia informujące o zasadach zachowania oraz środkach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie obiekt. Wybierając się do Elektrowni Powiśle, należy zatem pamiętać o zasłonięciu ust i nosa, a także o utrzymaniu 2-metrowej odległości od drugiej osoby. Ważne jest również częste mycie i dezynfekowanie rąk.

Nie tylko handel

Co ciekawe przestrzeń Elektrowni Powiśle to nie tylko sklepy, salony kosmetyczne i restauracje. Na stronie internetowej Elektrowni Powiśle znajdziemy informacje, że to także trzy budynki biurowe, prestiżowe apartamenty na wynajem oraz 4-gwiazdkowy hotel butikowy Barceló, który otworzy się w 2021 roku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News