Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu

Autor Mateusz Dolak - 25 Czerwca 2020
Moment wypadkuŹródło: wawainfo.pl

W sieci pojawiło się nagranie z wypadku miejskiego autobusu linii 186, który spadł z wiaduktu mostu Grota-Roweckiego. Część autobusu spadła na Wisłostradę, druga zawisła na trasie S8. W tragedii zginęła jedna osoba, a 20 zostało rannych. Droga nadal jest zablokowana, a na miejscu nadal pracują służby. Portal gazety "Fakt" dotarł do wstrząsającego nagrania z momentu wypadku.

Nagranie z momentu wypadku autobusu

Na nagraniu z momentu wypadku, która przesłała czytelniczka Fakt24, widać jak autobus spadł z wiaduktu. Tragedię nagrała kamera samochodowa. Auto jechało prawie za autobusem od strony Marek w kierunku Warszawy. "- Nie widzieliśmy hamowania. Pierwsze skojarzenie kierowca zaspał, zasłabł. Autobus wskoczył na barierki. Nie mogliśmy się zatrzymać... – powiedziała nasza rozmówczyni. – O 12:38 wezwaliśmy służby. Zatrzymanie w tym miejscu było niemożliwe, bo samochody na S8 pędzą z dużą prędkością. To byłoby kolejne niebezpieczne zachowanie" - cytuje kobietę portal Fakt24.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromne zadymienie w centrum Warszawy. Ogień trawi auto na parkingu
2. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz

Relacja pasażerki

Równie poruszająca jest relacja kobiety, która podróżowała autobusem. Kobiecie na szczęście nie stało się nic poważnego. Kobieta siedziała w najbardziej zniszczonej po wypadku części pojazdu. -Autobus po prostu spadł. Razem z córką siedziałyśmy z przodu. Kiedy zaczął spadać, odruchowo zasłoniłam dziecko swoim ciałem - relacjonuje portalowi Wawa Info kobieta. Pasażerce i jej córce pomogły się wydostać z pojazdu inne osoby. - Z autobusu pomógł nam się wydostać jeden z pasażerów autobusu albo rowerzysta, nie jestem pewna. Nadal jestem w szoku, nie potrafię powiedzieć dokładnie jak wyglądał moment wypadku - wyjaśniła kobieta.

Pilne! Jedna osoba nie żyje, 20 rannych. Akcja ratunkowa po tragedii w WarszawiePilne! Jedna osoba nie żyje, 20 rannych. Akcja ratunkowa po tragedii w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat
  3. Autobus dosłownie przełamał się na pół [porażające zdjęcia]. Katastrofa w Warszawie
  4. Pilny apel policji po katastrofie autobusu w Warszawie
  5. Dramatyczna relacja pasażerki. Jechała autobusem, który nagle spadł z wiaduktu
  6. Dramatyczna sytuacja w regionie Polski. Burza dokonała olbrzymich zniszczeń, nagrania i zdjęcia zwalają z nóg
Cała warszawa sparaliżowana po katastrofie autobusu. Ogromne korki, wszystko stoiCała warszawa sparaliżowana po katastrofie autobusu. Ogromne korki, wszystko stoiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News