Na miejscu policja, straż i śmigłowiec. Droga zablokowana, jedna osoba nie żyje. Śmiertelny wypadek na "7"

Autor Julian Bakuła - 21 Października 2020
Wypadek na dk7 spowodował olbrzymie utrudnienia.Źródło: Wawa Info

Wypadek śmiertelny na drodze krajowej numer 7 wydarzył się dziś rano. Na miejsce natychmiast przybyły służby, jednak niestety nie udało się wszystkich uratować. Trasa jest całkowicie zablokowana, a media przekazują kolejne przykre informacje.

Protest po skandalicznym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Protest po skandalicznym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. "To piekło milionów Polek"Czytaj dalej

Droga nieprzejezdna w wyniku wypadku

Wypadek śmiertelny w Dłużniewie, na odcinku Płońsk-Glinojeck drogi krajowej nr 7, doprowadził do zablokowania trasy. Droga jest nieprzejezdna, policja kieruje ruch na objazd. Na miejscu jest także straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba, a jedna osoba została ranna.

Wypadek na drodze krajowej nr 7: zginęła jedna osoba

Wypadek na drodze krajowej nr 7 spowodował utrudnienia na trasie. W środę około godziny 9:30 w Dłużniewie, pomiędzy Płońskiem a Glinojeckiem doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyglądają naprawdę paskudnie. Niestety, nie obyło się bez ofiar.

W wyniku dzisiejszego wypadku zginęła jedna osoba. To jednak nie koniec złych wiadomości. Jedna osoba została także ranna. Jej dokładny stan nie jest na razie znany. Bez zwłoki zajęli się nią ratownicy medyczni.

Na miejsce natychmiast przybyły służby. Nie zabrakło oczywiście policji, ale pojawiły się także straż pożarna oraz karetka pogotowia. Co więcej, zdecydowano również o wykorzystaniu helikoptera. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego jest już na miejscu.

wypadek dk 7

Dzisiaj grzeje:
1. Szambiarka w rowie, fekalia leją się na ulicę. Poważne utrudnienia pod Warszawą, droga zablokowana
2. Polski rząd zrezygnował. Odwołali konferencję: "Nawet nie jest potrzebna decyzja". Sytuacja w kraju robi się coraz bardziej poważna dla Polaków i turystów
3. Tragiczna sytuacja mieszkańców spalonego bloku. Potrzebują pomocy, nie mają gdzie mieszkać

Służby odwołały pogrzeb kierowcy karetki zmarłego na COVID. Prokuratura przypomniała sobie o sekcji zwłokSłużby odwołały pogrzeb kierowcy karetki zmarłego na COVID. Prokuratura przypomniała sobie o sekcji zwłokCzytaj dalej

Wypadek na drodze krajowej nr 7: trasa jest nieprzejezdna, policja kieruje na objazd

W wyniku wypadku w Dłużniewie droga krajowa nr 7 na odcinku Płońsk-Glinojeck jest całkowicie nieprzejezdna. Policja kieruje samochody na objazd, co znacznie spowalnia podróż.

- Około godziny 9:30 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Seat z ciężarówką marki MAN. W wyniku wypadku kierująca samochodem osobowym 21-letnia mieszkanka powiatu mławskiego poniosła śmierć na miejscu. Ciężarówka przewróciła się i leży w rowie. Na miejscu pracuje grupa śledcza pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z policji powiatowej w Płońsku.

 wypadek dk 7

Co zrobić jeśli podejrzewasz u siebie COVID-19?Co zrobić jeśli podejrzewasz u siebie COVID-19?Czytaj dalej

Więcej utrudnień na drodze krajowej nr 7

To nie jedyne utrudnia, które czekają dzisiaj na kierowców na drodze krajowej nr 7. Jak zapowiedział Michał Kołodziejczak, znalazła się ona bowiem na liście 200 miejsc, które mają dziś zablokować rolnicy AgroUnii, którzy protestują przeciwko piątce dla zwierząt. Zablokowany ma być odcinek pod Mławą.

Rolnicy protestowali już blokując drogi na początku października. Teraz ruszyła kolejna fala blokady - demonstrujący sprzeciwiają się dalszemu procedowaniu ustawy zakazującej m.in. hodowli zwierząt futerkowych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, sytuacja jest coraz gorsza. Przed nami silne wzrosty cen
  2. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  3. Nie żyje Dariusz Gnatowski znany jako „Boczek” z Kiepskich
  4. Spłonęło 50 aut, nowy blok może nadawć się do rozbiórki. Przyczyną pożaru okazał się pojazd elektryczny
  5. Decyzja zapadła, minister potwierdził. W czwartek będzie decyzja w sprawie nowych obostrzeń
  6. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność
  7. Anna Lewandowska nagle zadziwiła tysiące Polaków. Wszystko przez jeden szczegół, fani zaczęli głośno krytykować

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News