wawainfo.pl
Wypadek na dk7 spowodował olbrzymie utrudnienia.

Wawa Info

Na miejscu policja, straż i śmigłowiec. Droga zablokowana, jedna osoba nie żyje. Śmiertelny wypadek na "7"

21 Października 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Wypadek śmiertelny na drodze krajowej numer 7 wydarzył się dziś rano. Na miejsce natychmiast przybyły służby, jednak niestety nie udało się wszystkich uratować. Trasa jest całkowicie zablokowana, a media przekazują kolejne przykre informacje.

Droga nieprzejezdna w wyniku wypadku 

Wypadek śmiertelny w Dłużniewie, na odcinku Płońsk-Glinojeck drogi krajowej nr 7, doprowadził do zablokowania trasy. Droga jest nieprzejezdna, policja kieruje ruch na objazd. Na miejscu jest także straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła jedna osoba, a jedna osoba została ranna.

Wypadek na drodze krajowej nr 7: zginęła jedna osoba

Wypadek na drodze krajowej nr 7 spowodował utrudnienia na trasie. W środę około godziny 9:30 w Dłużniewie, pomiędzy Płońskiem a Glinojeckiem doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyglądają naprawdę paskudnie. Niestety, nie obyło się bez ofiar.

W wyniku dzisiejszego wypadku zginęła jedna osoba. To jednak nie koniec złych wiadomości. Jedna osoba została także ranna. Jej dokładny stan nie jest na razie znany. Bez zwłoki zajęli się nią ratownicy medyczni. 

Na miejsce natychmiast przybyły służby. Nie zabrakło oczywiście policji, ale pojawiły się także straż pożarna oraz karetka pogotowia. Co więcej, zdecydowano również o wykorzystaniu helikoptera. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego jest już na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej nr 7: trasa jest nieprzejezdna, policja kieruje na objazd

W wyniku wypadku w Dłużniewie droga krajowa nr 7 na odcinku Płońsk-Glinojeck jest całkowicie nieprzejezdna. Policja kieruje samochody na objazd, co znacznie spowalnia podróż. 

- Około godziny 9:30 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Seat z ciężarówką marki MAN. W wyniku wypadku kierująca samochodem osobowym 21-letnia mieszkanka powiatu mławskiego poniosła śmierć na miejscu. Ciężarówka przewróciła się i leży w rowie. Na miejscu pracuje grupa śledcza pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z policji powiatowej w Płońsku.

Więcej utrudnień na drodze krajowej nr 7

To nie jedyne utrudnia, które czekają dzisiaj na kierowców na drodze krajowej nr 7. Jak zapowiedział Michał Kołodziejczak, znalazła się ona bowiem na liście 200 miejsc, które mają dziś zablokować rolnicy AgroUnii, którzy protestują przeciwko piątce dla zwierząt. Zablokowany ma być odcinek pod Mławą.

Rolnicy protestowali już blokując drogi na początku października. Teraz ruszyła kolejna fala blokady - demonstrujący sprzeciwiają się dalszemu procedowaniu ustawy zakazującej m.in. hodowli zwierząt futerkowych. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

undefined

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >