wawainfo.pl > Wiadomości > Cztery samochody zderzyły się w Górze Kalwarii. Duże utrudnienia dla kierowców
Alicja Guz
Alicja Guz 19.03.2022 03:24

Cztery samochody zderzyły się w Górze Kalwarii. Duże utrudnienia dla kierowców

zdjęcie ilustracyjne
policja.pl

Wypadek na dk 50

Po godzinie 14 na policję wpłynęło zawiadomienie o wypadku na drodze krajowej numer 50 w Górze Kalwarii. - W zdarzeniu udział brały dwie ciężarówki, bus i samochód osobowy - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. - Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala - dodaje policjant. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowcy byli trzeźwi. Będzie prowadzone dochodzenie wyjaśniające szczegółowe przyczyny wypadku.

Utrudnienia na drodze krajowej numer 50

W związku z wypadkiem pojawiły się utrudnienia dla kierowców poruszających się drogą krajową numer 50. Przez niemal trzy godziny droga w miejscu wypadku była zamknięta. - Około 16:40 wprowadzono ruch wahadłowy - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki. Po godzinie 19:00 całkowicie odblokowano ulicę, jednak nadal tworzą się korki. Policja apeluje do kierowców, by w miarę możliwości kierować się na objazdy.

Linia L30 skierowana na objazd

Warszawski Transport Publiczny poinformował, że w związku z wypadkiem autobus linii L30 zmienił swoją trasę. "Zablokowany przejazd na DK 50 (Dąbrówka) autobusy linii L30 w kierunku Rynek (Góra Kalwaria) skierowane na trasę objazdową przez Czaplinek – Wspólna – Wincentów do własnej trasy. Z pominięciem przestanków Dębowa 02, Czaplin 01 i Wspólna 01" czytamy w komunikacie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.