wawainfo.pl
zdjęcie ilustracyjne

policja.pl

Cztery samochody zderzyły się w Górze Kalwarii. Duże utrudnienia dla kierowców

3 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Po godzinie 14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 50 w Górze Kalwarii. Zderzyły się tam cztery pojazdy - dwa samochody osobowe oraz dwa ciężarowe. W zdarzeniu dwie osoby zostały ranne. Przez niemal trzy godziny droga była zablokow

Wypadek na dk 50

Po godzinie 14 na policję wpłynęło zawiadomienie o wypadku na drodze krajowej numer 50 w Górze Kalwarii. - W zdarzeniu udział brały dwie ciężarówki, bus i samochód osobowy - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. - Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala - dodaje policjant. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowcy byli trzeźwi. Będzie prowadzone dochodzenie wyjaśniające szczegółowe przyczyny wypadku.

Utrudnienia na drodze krajowej numer 50

W związku z wypadkiem pojawiły się utrudnienia dla kierowców poruszających się drogą krajową numer 50. Przez niemal trzy godziny droga w miejscu wypadku była zamknięta. - Około 16:40 wprowadzono ruch wahadłowy - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki. Po godzinie 19:00 całkowicie odblokowano ulicę, jednak nadal tworzą się korki. Policja apeluje do kierowców, by w miarę możliwości kierować się na objazdy.

Linia L30 skierowana na objazd

Warszawski Transport Publiczny poinformował, że w związku z wypadkiem autobus linii L30 zmienił swoją trasę. "Zablokowany przejazd na DK 50 (Dąbrówka) autobusy linii L30 w kierunku Rynek (Góra Kalwaria) skierowane na trasę objazdową przez Czaplinek – Wspólna – Wincentów do własnej trasy. Z pominięciem przestanków Dębowa 02, Czaplin 01 i Wspólna 01" czytamy w komunikacie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >