Tragiczny finał kradzieży, mężczyzna ledwo przeżył. Policjanci znaleźli go w szpitalu

Autor Karolina Kraushar - 7 Września 2020
Włamanie do stacji transformatorowejŹródło: Wikipedia, By Pavvel70 - Own work, CC BY-SA 3.0,

Włamanie zakończyło się tragedią. 37-latek doznał ciężkich oparzeń po tym, jak w ubiegły weekend wtargnął do stacji transformatorowej w Józefosławiu. Według wstępnych ustaleń policji, mężczyzna próbował ukraść miedziane elementy. Funkcjonariusze odnaleźli go w szpitalu.

Mężczyzna trafił do szpitala

O włamaniu do stacji transformatorowej policjanci dowiedzieli się od dyspozytora zakładu energetycznego. Policjanci z Piaseczna na miejscu nie zastali włamywacza. Domyślili się, że mężczyzna, który wszedł do środka został poparzony i potrzebował pomocy medycznej. Nie mylili się. Kiedy zadzwonili do najbliższego szpitala, otrzymali informację, że faktycznie zgłosił się do nich mężczyzna z poparzeniami.

Dzisiaj grzeje:
1. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
2. Mało kto wie, a od piątku jest nowa kara. Ty też możesz zapłacić 500 zł mandatu

Włamywacz został porażony

Kiedy mundurowi udali się do szpitala odkryli, że poszkodowany 37-latek, jest im już dobrze znany. - Mężczyzna już wcześniej dokonywał włamań z kradzieżą - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Funkcjonariuszom udało się porozmawiać z podejrzewanym. 37-latek przyznał, że wszedł do transformatorni z zamiarem kradzieży elementów miedzianych. - Jednak po wejściu wytworzył się łuk elektryczny, który dotkliwie go poraził - dodał Sawicki.

Był poparzony

Poszkodowany doznał ciężkich poparzeń trzeciego i czwartego stopnia. Jego stan nie pozwala na postawienie mu zarzutów. - Przestępstwo usiłowania kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. Może ono jednak skończyć się również śmiercią lub kalectwem - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki.

Ścieki wpływają do Wisły, rybakom to nie przeszkadza. Prezes Wód Polskich apeluje o rozsądekŚcieki wpływają do Wisły, rybakom to nie przeszkadza. Prezes Wód Polskich apeluje o rozsądekCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  2. TVP zdecydowało się na krok, jakiego jeszcze nie było. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
  3. Z ostatniej chwili: policja weszła do stołecznego ratusza. Funkcjonariusze szukają i zabezpieczają dokumenty
  4. Sytuacja jest poważna, dym jest groźny dla ludzi. Strażacy właśnie wydali komunikat w sprawie pożaru w Konstancinie
  5. Niespodziewany komunikat prezydenta Warszawy. Jest wściekły, wszystko opisał na swoim profilu
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Ogromna awantura przed sklepem. Kalumnie, przekleństwa i krzyki na całe osiedle. Mężczyzna aż zdejmował koszulę do biciaOgromna awantura przed sklepem. Kalumnie, przekleństwa i krzyki na całe osiedle. Mężczyzna aż zdejmował koszulę do biciaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News