wawainfo.pl
Plaga włamań na Bemowie

Pixabay

Złodzieje chodzą i łapią za klamki. Mieszkańcom puszczają nerwy. Plaga włamań w Warszawie?

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Mieszkańcy Bemowa twierdzą, że w dzielnicy grasują złodzieje. Na facebookowej grupie sąsiedzkiej relacjonują, że włamywacze są sprytni i potrafią okraść mieszkanie nawet kiedy przebywają w nim lokatorzy. Warszawiacy ostrzegają siebie wzajemnie i nie wyklu

Złodzieje na Bemowie

- Uważajcie! Na Bemowie chodzi złodziej po blokach i sprawdza czy właściciel ma otwarte drzwi wejściowe swojego mieszkania.Tak było dziś przy ulicy Lencewicza. Możesz zostać okradziony  będąc w mieszkaniu. Zrobi to tak sprytnie, że nawet nie zauważysz - ostrzega Pani Grażyna. Pod zamieszczonym przez kobietę postem pojawiło się wiele komentarzy. Okazuje się, że więcej osób padło ofiarą złodziei.

Włamania na Górczewskiej

- U mnie dziś ktoś się szarpał z zamkiem i klamką. Pies się zerwał i jak podeszłam do drzwi nikogo nie było - napisała Pani Ewelina mieszkająca przy ulicy Górczewskiej. - U nas było włamanie dwa tygodnie temu - relacjonuje Pan Daniel. Mężczyzna również mieszka przy ulicy Górczewskiej i kilka dni temu został obrabowany przez złodzieja, który wyniósł z jego mieszkania między innymi laptopa oraz pieniądze. - Łapią za klamki, podają się za Świadków Jehowych lub techników do naprawy internetu. Uważajcie -  ostrzega Pan Daniel. W internetowej dyskusji udzielił się również Pan Tomasz. - Do mojej mamy przy ulicy Kaden-Bandrowskiego wczoraj ktoś próbował się włamać, wyłamali jeden zamek, ale reszty nie sforsowali - napisał. 

Pies sposobem na włamania?

Choć sprawa jest poważna mieszkańcy Bemowa nie tracą poczucia humoru. - U nas bez "alarmu" by nie wszedł - piszę Pani Samanta zamieszczając zdjęcia swoich czworonogów. - Ja też mam mój czujny system alarmowy - dodaje Pani Ola publikując fotografię swojego pupila. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >