Szambiarka w rowie, fekalia leją się na ulicę. Poważne utrudnienia pod Warszawą, droga zablokowana

Autor Julian Bakuła - 20 Października 2020
Fot. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 632 powstały we wtorek (20.10) w wyniku zderzenia osobówki z szambiarką, do którego doszło w Łajskach (gmina Wieliszew, powiat legionowski). Szambiarka przewróciła się na bok, a znajdujące się w niej fekalia zaczęły wylewać się do przydrożnego rowu. Straż pożarna pracuje nad wydobyciem szambiarki z rowu. Droga nr 632 na wysokości miejscowości Łajski pozostaje nieprzejezdna w obu kierunkach.

Utrudnienia na drodze nr 632 powstały w wyniku zderzenia auta z szambiarką

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 632 powstały w wyniku zderzenia, do którego doszło we wtorek (20.10) w miejscowości Łajski (gmina Wieliszew, powiat legionowski) pod Warszawą. W Łajskach doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z szambiarką marki Volvo. W wyniku zderzenia szambiarka przewróciła się, wpadając do przydrożnego rowu, do którego zaczęły wylewać się zgromadzone w niej fekalia.

Szambo wylewa się do przydrożnego rowu

Na miejscu zderzenia w Łajskach (gmina Wieliszew, powiat legionowski) pod Warszawą pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Strażacy usiłują wydobyć przewróconą szambiarkę z rowu. Nie ma informacji o rannych. Odcinek drogi wojewódzkiej nr 632 na wysokości miejscowości Łajski pozostaje nieprzejezdny w obu kierunkach.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News