Wiceprezydent Warszawy zakażony koronawirusem. Czy jego współpracownicy mogą czuć się bezpiecznie?

Autor Alicja Guz - 14 Października 2020
TVN Warszawa poinformował o chorobie Pawła RabiejaŹródło: Google Street View

TVN Warszawa przekazał informację o koronawirusie w stołecznym ratuszu. Rzecznik Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka potwierdziła informacje o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u wiceprezydenta miasta Pawła Rabieja.

TVN Warszawa przekazał ważną informację

TVN Warszawa poinformował, że wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej jest chory na COVID-19. Informację tę potwierdziła rzecznik Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka. - Od 5 do 9 października wiceprezydent pracował zdalnie. Jego najbliżsi współpracownicy otrzymali negatywne wyniki testów - powiedziała reporterom TVN Warszawa. Paweł Rabiej pozytywny wynik testu otrzymał w piątek. Swoje obowiązki pełni z domu.

Koronawirus w Polsce

Ministerstwo Zdrowia przekazało w środę informację o 6526 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Najwięcej chorych na COVID-19 ostatniej doby odnotowano w województwach: mazowieckim (1188) - w tym 720 w samej Warszawie, małopolskim (1137), śląskim (520) i wielkopolskim (508). Z powodu COVID-19 oraz współistnienia COVID-19 z innych schorzeniami zmarło 116 pacjentów. Łącznie od początku pandemii odnotowano w Polsce 141 804 przypadków zakażenia SARS-CoV-2, a zmarło 3 217 osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News