wawainfo.pl

Pixabay

Tłumy chcą zapisać się do fryzjera. Booksy notuje rekordy popularności

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Booksy przeżywa oblężenie po kolejnych decyzjach rządu. W Warszawie aplikacja bije rekordy popularności. Pierwszego dnia po zniesieniu obostrzeń w zakładach fryzjerskich, smartfony aż rozgrzały się do czerwoności.

Aplikacja Booksy

Chwilę po ogłoszeniu decyzji rządu, branża beauty zanotowała ponad 6-krotny wzrost rezerwacji. Jak wynika z badań, znaczna część salonów ma zapełniony kalendarz do końca maja włącznie.

Wiele osób dzwoniąc do fryzjera mogło przeżyć rozczarowanie. Brak wolnych miejsc sprawił, że traciliśmy swój cenny czas na kolejne telefony w celu znalezienia dogodnego terminu.

Na szczęście istnieje możliwość rezerwacji online, a także przez aplikację.

Największy w Polsce portal rezerwacyjny Booksy cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem użytkowników. Serwis umożliwił w bezpieczny sposób zabookowanie usług na terenie całego kraju tuż po ogłoszeniu zniesienia obostrzeń, ale jeszcze przed oficjalnym wznowieniem działalności.

Ogromne wzrosty

- Ponad 6,5 razy wzrósł ruch na stronie i w aplikacji Booksy. Rezerwacyjny boom obserwowaliśmy w trakcie trwającej konferencji. Dzisiaj najwięcej rezerwacji odnotowaliśmy w takich kategoriach, jak: fryzjer, Barber shop czy manicure - powiedział Łukasz Szymak General Manager Booksy na Polskę.

Według statystyk podanych przez KRD, około 60 proc. Polaków potrzebuje bardziej usług salonów urody niż zakupów w centrach handlowych.

- Drugi lockdown doprowadził do dramatycznej sytuacji w branży. W jego wyniku straciła ona ponad 3 miliardy złotych w niespełna 3 tygodnie. Bankrutują kolejne salony. Już dzisiaj ponad 74 procent (74,4%) właścicieli pokrywa straty z własnych oszczędności lub kredytów (22,5 %), a blisko 60 procent rozważa zamknięcie się na stałe - dodaje Łukasz Szymak.

Aplikacja Booksy ceni też poczucie bezpieczeństwa Polaków, dlatego salony w salony w Booksy mają do dyspozycji rezerwacje online oraz szereg dodatkowych środków, np. ankiety COVID-19, rezerwację wizyt online, czy płatności bezgotówkowe.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

  • Drzewo przygniotło mężczyznę. Nie żyje

  • Mężczyzna wpadł do basenu, w środku nie było wody. Nie mógł się wydostać, wyjść pomogli mu dopiero strażacy

  • Gigantyczna ulewa i paraliż w Warszawie. Ulice dosłownie płyną, wszystko jest zalane

źródło: wawainfozdjęcie główne: Pixabay

Mateusz DolakAutor

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >