wawainfo.pl
spodniobuty strażackie

OSP Dziecinów

Strażacy nie mogą uwierzyć. Bezczelna kradzież. Ktoś zabrał im spodniobuty

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie szuka złodzieja spodniobutów, które skradziono w niedzielę. Strażacy za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują o zwrot skradzionej rzeczy, która jest im niezbędna do bezpiecznego w

Straż pożarna okradziona

W mediach społecznościowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziecinowie pojawiła się informacja o kradzieży. "W minioną niedzielę 28.06.2020 zostały nam skradzione spodniobuty (wodery identyczne jak na zdjęciu), które suszyły się przy garażu. Jeśli ktoś posiada informację zapraszamy do kontaktu" piszą strażacy.

Odzież niezbędna do pracy straży pożarnej

Straż pożarna prosi o pomoc w odzyskaniu skradzionych spodniobutów. Jak podają strażacy, mają ważniejsze wydatki, niż po raz kolejny kupować tę samą rzecz. "Dziwne, że połaszczyłeś się na takie rzeczy. Masz Honor oddaj mamy inne ważniejsze wydatki gdzie chcielibyśmy przeznaczyć pieniądze niż inwestować jeszcze raz w tą sama rzecz" prosi straż pożarna.

Pomoc straży pożarnej jest nieoceniona

Straż pożarna w swoim wpisie zwróciła również uwagę na ważność wykonywanej przez strażaków pracy. "Więc nowy posiadaczu NASZYCH spodniobutów niech ci służą tak dobrze jak nam służyły tylko pamiętaj, że przyjdzie taki dzień w którym sam będziesz potrzebował od nas jakiejś pomocy" zwraca się bezpośrednio do złodzieja straż pożarna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

Ochotnicza Straż PożarnaBielany

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >