Strażacy nie mogą uwierzyć. Bezczelna kradzież. Ktoś zabrał im spodniobuty

Autor Alicja Guz - 1 Lipca 2020
spodniobuty strażackieŹródło: OSP Dziecinów

Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie szuka złodzieja spodniobutów, które skradziono w niedzielę. Strażacy za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują o zwrot skradzionej rzeczy, która jest im niezbędna do bezpiecznego wykonywania swojej pracy. Proszą również o jakąkolwiek informację, gdzie owe spodniobuty mogą się teraz znajdować.

Straż pożarna okradziona

W mediach społecznościowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziecinowie pojawiła się informacja o kradzieży. "W minioną niedzielę 28.06.2020 zostały nam skradzione spodniobuty (wodery identyczne jak na zdjęciu), które suszyły się przy garażu. Jeśli ktoś posiada informację zapraszamy do kontaktu" piszą strażacy.

Dzisiaj grzeje:
1. Wystarczyła chwila. Kobieta nie wie co się stało, zniknęła jej gotówka. Sprawą zajmuje się policja
2. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów

Odzież niezbędna do pracy straży pożarnej

Straż pożarna prosi o pomoc w odzyskaniu skradzionych spodniobutów. Jak podają strażacy, mają ważniejsze wydatki, niż po raz kolejny kupować tę samą rzecz. "Dziwne, że połaszczyłeś się na takie rzeczy. Masz Honor oddaj mamy inne ważniejsze wydatki gdzie chcielibyśmy przeznaczyć pieniądze niż inwestować jeszcze raz w tą sama rzecz" prosi straż pożarna.

Pomoc straży pożarnej jest nieoceniona

Straż pożarna w swoim wpisie zwróciła również uwagę na ważność wykonywanej przez strażaków pracy. "Więc nowy posiadaczu NASZYCH spodniobutów niech ci służą tak dobrze jak nam służyły tylko pamiętaj, że przyjdzie taki dzień w którym sam będziesz potrzebował od nas jakiejś pomocy" zwraca się bezpośrednio do złodzieja straż pożarna.

Pilny komunikat sanepidu. Jechałeś tym pociągiem? Możesz być zakażonyPilny komunikat sanepidu. Jechałeś tym pociągiem? Możesz być zakażonyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak bogaty jest prezes PiS? Opublikowano oświadczenie majątkowe, znamy szczegóły
  2. Polskie media podały tragiczną informację. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu Polaków
  3. Tragiczny finał rajdu hulajnogą. 23-latka i 28-latek nigdy nie zapomną co się im stało
  4. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  5. Koronawirus na komendzie policji. Pilnie zarządzono kwarantannę
  6. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI
Pilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiPilny komunikat sanepidu. Groźna bakteria w wędlinie z BiedronkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News