Strażacy nie mogą uwierzyć. Bezczelna kradzież. Ktoś zabrał im spodniobuty

Autor Alicja Guz - 1 Lipca 2020
spodniobuty strażackieŹródło: OSP Dziecinów

Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie szuka złodzieja spodniobutów, które skradziono w niedzielę. Strażacy za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują o zwrot skradzionej rzeczy, która jest im niezbędna do bezpiecznego wykonywania swojej pracy. Proszą również o jakąkolwiek informację, gdzie owe spodniobuty mogą się teraz znajdować.

Straż pożarna okradziona

W mediach społecznościowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziecinowie pojawiła się informacja o kradzieży. "W minioną niedzielę 28.06.2020 zostały nam skradzione spodniobuty (wodery identyczne jak na zdjęciu), które suszyły się przy garażu. Jeśli ktoś posiada informację zapraszamy do kontaktu" piszą strażacy.

Odzież niezbędna do pracy straży pożarnej

Straż pożarna prosi o pomoc w odzyskaniu skradzionych spodniobutów. Jak podają strażacy, mają ważniejsze wydatki, niż po raz kolejny kupować tę samą rzecz. "Dziwne, że połaszczyłeś się na takie rzeczy. Masz Honor oddaj mamy inne ważniejsze wydatki gdzie chcielibyśmy przeznaczyć pieniądze niż inwestować jeszcze raz w tą sama rzecz" prosi straż pożarna.

Pomoc straży pożarnej jest nieoceniona

Straż pożarna w swoim wpisie zwróciła również uwagę na ważność wykonywanej przez strażaków pracy. "Więc nowy posiadaczu NASZYCH spodniobutów niech ci służą tak dobrze jak nam służyły tylko pamiętaj, że przyjdzie taki dzień w którym sam będziesz potrzebował od nas jakiejś pomocy" zwraca się bezpośrednio do złodzieja straż pożarna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News