wawainfo.pl
Zaginął 26-latek ze Stanisławowa

Policja, Nowy Dwór Mazowiecki

26-latek zaginął, jego życie było zagrożone. Dziesiątki ratowników, psy i quady. Ogromna akcja poszukiwawcza pod Warszawą

18 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Przez kilka godzin trwała duża akcja poszukiwawcza mieszkańca Stanisławowa. Zaniepokojona o życie i zdrowie 26-letniego mężczyzny rodzina zawiadomiła o jego zniknięciu policję. Na pomoc ruszyło kilkudziesięciu policjantów, strażaków, psy tr

Niepokojące słowa mężczyzny 

16 kwietnia po godzinie 13 do komendy powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie dotyczące zniknięcia 26-latka. - Mieszkaniec Stanisławowa w gminie Leoncin przed opuszczeniem miejsca swojego zamieszkania wypowiedział słowa, które zaniepokoiły jego bliskich. Bojąc się o życie i zdrowie mężczyzny zawiadomili o tej sytuacji policję - powiedziała st. asp. Joanna Wielocha z Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wielka akcja ratunkowa 

Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania zaginionego mężczyzny. W akcji udział wzięło kilkudziesięciu policjantów z nowodworskiej komendy, mundurowi z oddziałów prewencji komendy stołecznej oraz przewodnicy psów służbowych. Poza funkcjonariuszami do poszukiwań włączyło się kilkudziesięciu strażaków z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz członkowie pobliskich ochotniczych straży pożarnych i pięciu ratowników wraz z psami. Do poszukiwań mężczyzny zaangażowano też śmigłowiec black hawk oraz trzy quady straży pożarnej.

Mężczyzna został odnaleziony

Działania służb trwały kilka godzin. Funkcjonariusze prowadzili je głównie na terenach leśnych. Około godziny 19.40 udało się namierzyć 26-latka na terenie kompleksu leśnego w Starej Dąbrowie, w gminie Leoncin. Było to kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania mężczyzny. Mieszkaniec Stanisławowa niezwłocznie trafił pod opiekę medyczną, a następnie przetransportowano go do szpitala.  

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Akcja służb w Lesie Kabackim (zdj. ilustracyjne)

Wiadomości

23-letnia Karolina nie żyje. Jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim

Czytaj więcej >
W Warszawie trwa protest Agrounii.

Wiadomości

Akcja rolników w Warszawie, są mocno wkurzeni. Przyjechali przed Biedronki i rozdają ziemniaki

Czytaj więcej >
Pół nagi mężczyzna na Grochowie zaniepokoił wiernych z pobliskiego kościoła.

Wiadomości

Skandal podczas mszy świętej. Przed kościołem nagle pojawił się rozebrany mężczyzna

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rolnicy mają dość. W czwartek pojawią się przed Biedronkami

Czytaj więcej >
W centrum Warszawy postawiono canoe.

Wiadomości

W Warszawie w środku miasta nagle pojawiła się łódka. O co chodzi?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ogromny paraliż w Warszawie. Opóźnione autobusy, korek na kilkanaście kilometrów. Wszystko przez ulewę

Czytaj więcej >