wawainfo.pl > Wiadomości > Śródmiejska policja upublicznia wizerunki trzech mężczyzn. To podejrzani w sprawach, gdzie straty wyceniono na ponad 6 tys. złotych
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:38

Śródmiejska policja upublicznia wizerunki trzech mężczyzn. To podejrzani w sprawach, gdzie straty wyceniono na ponad 6 tys. złotych

Policja prosi o pomoc i publikuje wizerunki mężczyzn podejrzanych o dokonanie przestępstw
KRP I Śródmieście

Śródmiejscy policjanci postanowili upublicznić wizerunki mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa. Mowa o kradzieżach, w wyniku których straty wyceniono na ponad 6 tys. złotych.

Możliwe, że w twoim otoczeniu znajdują się osoby, które poszukiwane są przez śródmiejska policję. Trzej mężczyźni dopuścić się mieli kradzieży.

Funkcjonariusze chcą znaleźć osoby odpowiedzialne za kradzież roweru, portfela, kosmetyków oraz telefonu. Policjanci pracują również nad wyjaśnieniem oszustwa.

Ze wszystkimi tymi sprawami powiązani mają być trzej mężczyźni, których wizerunki upubliczniono. Poznajesz ich?

Policja ze Śródmieścia publikuje zdjęcia z monitoringu

Warszawa najeżona jest kamerami. W przypadku próby ustalenia tożsamości bądź trasy, jaką pokonują osoby podejrzane o popełnienie przestępstwa, śledczy chętnie z nich korzystają.

W poniedziałek 2 sierpnia policjanci ze Śródmieścia postanowili upublicznić kilka zdjęć, które uchwyciły osoby podejrzewane o kradzieże i oszustwa. Do tej pory udaje im się umykać wymiarowi sprawiedliwości.

- Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery - przekazuje podinsp. Robert Szumiata z KRP I Śródmieście.

>

Źródło: KRP I Śródmieście

>

Źródło: KRP I Śródmieście

>

Źródło: KRP I Śródmieście

Mogą oni mieć związek z kilkoma przestępstwami

Jak przekazują śródmiejscy policjanci trzech mężczyzn wskazanych na zdjęciach z monitoringu to osoby podejrzane. Straty w wyniku kradzieży oraz oszustw, jakich się dopuścili, wyceniono na ponad 6 tys. złotych.

- Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostek przy ul. Dzielnej 12 i Wilczej 21 - dodaje podinsp. Robert Szumiata ze stołecznej policji.

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane