wawainfo.pl
sanepid

Screen Google Street View

Koronawirus w pruszkowskich urzędach. Trzy placówki zamknięte

27 Lipca 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Sanepid wykrył u jednego z pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie obecność koronawirusa. W związku z tym ta i dwie inne placówki w mieście zostały zamknięte. W podobnej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego - w

Sanepid wykrył koronawirusa, zamknięto trzy placówki 

Na stronie Powiatu Pruszkowskiego pojawił się następujący komunikat: "Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek, 27 lipca br. Starostwo Powiatowe w Pruszkowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie będą nieczynne w związku z wykryciem u jednego z pracowników PUP w Pruszkowie wirusa Sars-CoV-2. Zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie budynek starostwa będzie dezynfekowany i ozonowany." Dalej czytamy, że wszelkie informacje będzie można uzyskać na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie oraz na profilu na Facebooku. W pilnych sprawach można kontaktować się pod numerami telefonu:Sekretarz Urzędu Starostwa Powiatowego - 785 552 755Rzecznik Prasowy - 694 48 50 45"

Byłeś umówiony na poniedziałek? Musisz czekać na nowy termin

UWAGA! Wszyscy petenci, którzy umówili się na załatwianie spraw w poniedziałek do któregoś z pruszkowskich urzędów, zostaną przyjęci w innym terminie. 

Powiat Pruszkowski - niedzielny bilans 

Na facebookowym profilu Powiatu Pruszkowskiego dzięki zamieszczonej grafice możemy zapoznać się z dotychczasowym bilansem zachorowań na SARS-CoV-2.

[EMBED-455]

Sanepid: koronawirus nie tylko w Pruszkowie

Poza potwierdzeniem zakażenia wirusem COVID-19 u jednego z urzędników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie, kolejny taki przypadek pojawił się w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim. Tam również od poniedziałku 27 lipca do czwartku 30 lipca obsługa interesantów będzie znacznie ograniczona. - Wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwianie zdalnie, tj. za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP. Pisma nie wymagające potwierdzenia przyjęcia mogą być wrzucane do skrzynki na korespondencję umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie). Kasa będzie nieczynna do 30 lipca (czwartek), a opłaty powinny być dokonywane przelewem. Urząd Stanu Cywilnego będzie sporządzał akty stanu cywilnego oraz dokonywał czynności związanych z meldunkami - informuje grodziski magistrat.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Aleksandra OlbrytAutor

Aleksandra Olbryt od "zawsze" pisze i czyta w ponadprzeciętnych ilościach. W redakcji Wawa Info zdobywa pierwsze dziennikarskie szlify. Jest studentką europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim i autorką bloga "Między słowami&

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >