Koronawirus w pruszkowskich urzędach. Trzy placówki zamknięte

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Lipca 2020
sanepidŹródło: Screen Google Street View

Sanepid wykrył u jednego z pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie obecność koronawirusa. W związku z tym ta i dwie inne placówki w mieście zostały zamknięte. W podobnej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego - w tamtejszym UM ograniczono przyjmowanie petentów w dniach 27-30 lipca, również ze względu na potwierdzenie zakażenia koronawirusem u pracownika.

Sanepid wykrył koronawirusa, zamknięto trzy placówki

Na stronie Powiatu Pruszkowskiego pojawił się następujący komunikat: "Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek, 27 lipca br. Starostwo Powiatowe w Pruszkowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie będą nieczynne w związku z wykryciem u jednego z pracowników PUP w Pruszkowie wirusa Sars-CoV-2. Zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie budynek starostwa będzie dezynfekowany i ozonowany." Dalej czytamy, że wszelkie informacje będzie można uzyskać na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie oraz na profilu na Facebooku. W pilnych sprawach można kontaktować się pod numerami telefonu:
Sekretarz Urzędu Starostwa Powiatowego - 785 552 755
Rzecznik Prasowy - 694 48 50 45"

Dzisiaj grzeje:
1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
3. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów

Byłeś umówiony na poniedziałek? Musisz czekać na nowy termin

UWAGA! Wszyscy petenci, którzy umówili się na załatwianie spraw w poniedziałek do któregoś z pruszkowskich urzędów, zostaną przyjęci w innym terminie.

Karambol w centrum Warszawy. Ogromne utrudnieniaKarambol w centrum Warszawy. Ogromne utrudnieniaCzytaj dalej

Powiat Pruszkowski - niedzielny bilans

Na facebookowym profilu Powiatu Pruszkowskiego dzięki zamieszczonej grafice możemy zapoznać się z dotychczasowym bilansem zachorowań na SARS-CoV-2.

Sanepid: koronawirus nie tylko w Pruszkowie

Poza potwierdzeniem zakażenia wirusem COVID-19 u jednego z urzędników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie, kolejny taki przypadek pojawił się w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim. Tam również od poniedziałku 27 lipca do czwartku 30 lipca obsługa interesantów będzie znacznie ograniczona. - Wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwianie zdalnie, tj. za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP. Pisma nie wymagające potwierdzenia przyjęcia mogą być wrzucane do skrzynki na korespondencję umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie). Kasa będzie nieczynna do 30 lipca (czwartek), a opłaty powinny być dokonywane przelewem. Urząd Stanu Cywilnego będzie sporządzał akty stanu cywilnego oraz dokonywał czynności związanych z meldunkami - informuje grodziski magistrat.

Auto nagle stanęło w płomieniach. Duże utrudnienia na drodze, trwa akcja służbAuto nagle stanęło w płomieniach. Duże utrudnienia na drodze, trwa akcja służbCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Ujawniamy astronomiczne kwoty, jakie otrzymało Ordo Iuris z darowizn. Niebotyczne sumy zwalają z nóg, większych nie było
  3. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje
  4. Tragedia w Pruszkowie. Podczas imprezy wyrzucili butelkę z okna na 3. piętrze. Trafili w starszą kobietę, jest w szpitalu
  5. Policja każe wszystkim opuścić mieszkania jutro o 6 rano. Będzie ogromna akcja, przyjadą saperzy
  6. Zbliża się nagła zmiana pogody. Będzie mocno uciążliwa dla wszystkich
  7. Pilna decyzja, wracają ograniczenia. Fatalne informacje dla mieszkańców jednego rejonu Polski
Trzaskowski zapowiada bardzo ważną zmianę w Warszawie. W końcu się stanie, będzie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieTrzaskowski zapowiada bardzo ważną zmianę w Warszawie. W końcu się stanie, będzie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News