wawainfo.pl
sanepid

Screen Google Street View

Koronawirus w pruszkowskich urzędach. Trzy placówki zamknięte

27 Lipca 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Sanepid wykrył u jednego z pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie obecność koronawirusa. W związku z tym ta i dwie inne placówki w mieście zostały zamknięte. W podobnej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego - w

Sanepid wykrył koronawirusa, zamknięto trzy placówki 

Na stronie Powiatu Pruszkowskiego pojawił się następujący komunikat: "Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek, 27 lipca br. Starostwo Powiatowe w Pruszkowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie będą nieczynne w związku z wykryciem u jednego z pracowników PUP w Pruszkowie wirusa Sars-CoV-2. Zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie budynek starostwa będzie dezynfekowany i ozonowany." Dalej czytamy, że wszelkie informacje będzie można uzyskać na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie oraz na profilu na Facebooku. W pilnych sprawach można kontaktować się pod numerami telefonu:Sekretarz Urzędu Starostwa Powiatowego - 785 552 755Rzecznik Prasowy - 694 48 50 45"

Byłeś umówiony na poniedziałek? Musisz czekać na nowy termin

UWAGA! Wszyscy petenci, którzy umówili się na załatwianie spraw w poniedziałek do któregoś z pruszkowskich urzędów, zostaną przyjęci w innym terminie. 

Powiat Pruszkowski - niedzielny bilans 

Na facebookowym profilu Powiatu Pruszkowskiego dzięki zamieszczonej grafice możemy zapoznać się z dotychczasowym bilansem zachorowań na SARS-CoV-2.

[EMBED-455]

Sanepid: koronawirus nie tylko w Pruszkowie

Poza potwierdzeniem zakażenia wirusem COVID-19 u jednego z urzędników Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie, kolejny taki przypadek pojawił się w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Mazowieckim. Tam również od poniedziałku 27 lipca do czwartku 30 lipca obsługa interesantów będzie znacznie ograniczona. - Wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwianie zdalnie, tj. za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP. Pisma nie wymagające potwierdzenia przyjęcia mogą być wrzucane do skrzynki na korespondencję umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie). Kasa będzie nieczynna do 30 lipca (czwartek), a opłaty powinny być dokonywane przelewem. Urząd Stanu Cywilnego będzie sporządzał akty stanu cywilnego oraz dokonywał czynności związanych z meldunkami - informuje grodziski magistrat.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Kardynał Stefan Wyszyński beatyfikowany

Wiadomości

Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie już wkrótce. Episkopat podał szczegóły

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Karambol na S8. Zablokowana droga w kierunku Poznania

Czytaj więcej >
PIOTR GRZYBOWSKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Poważna awaria wodociągów na Pradze-Południe. Zalane ulice, samochody i tramwaje kierowane na objazdy

Czytaj więcej >
Nocna akcja policji rzecznej w okolicy mostu Poniatowskiego w Warszawie

Wiadomości

W nocy z wtorku na środę policja rzeczna poszukiwała mężczyzny, który skoczył do Wisły z mostu Poniatowskiego

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Uwaga na falę upałów na Mazowszu. Jest ostrzeżenie II stopnia

Czytaj więcej >
Wypadek na S7

Wiadomości

Koszmarny wypadek na S7, służby nie miały wyjścia, wykorzystano psy tropiące. Zderzenie trzech pojazdów

Czytaj więcej >