wawainfo.pl > Wiadomości > Złodzieje ukradli samochód ratownika medycznego. W tym czasie on ratował ludzkie życie
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:23

Złodzieje ukradli samochód ratownika medycznego. W tym czasie on ratował ludzkie życie

Samochód ratownika medycznego został skradziony, gdy mężczyzna był na patrolu.
YouTube / BORKOŚ

Samochód ratownika medycznego skradziono, gdy właściciel ratował ludzkie życie

Samochód ratownika medycznego skradziono w czasie, gdy przebywał na patrolu, zajmując się ratowaniem ludzkiego życia. Mężczyzna, który prowadzi na YouTube kanał "BORKOŚ", na którym zdradza kulisy swojej pracy, jest podwójnie zbulwersowany tą sytuacją - nie tylko ze względu na samą kradzież, której łupem padło czarne auto Mitsubishi Outlander z roku 2018, ale także momentem, w którym dokonano kradzieży. Gdy po powrocie do domu nie zastał samochodu tam, gdzie go pozostawił, nie przyszło mu do głowy, że auto mogło zostać skradzione i przez pewien czas szukał go w okolicy, przekonany, że jego żona musiała zaparkować je w innym miejscu. W końcu musiał jednak pogodzić się ze stratą samochodu i zgłosić kradzież policji. Do 4 nad ranem składał zeznania na komendzie. 

[Źródło obrazu: https://www.facebook.com/medycynapolawalki.borkowski\]

Ratownik apeluje do złodziei o zwrot samochodu z dokumentacją i sprzętem

- Straszne to jest, bo zarówno fotelik dla dziecka, który był tam w środku, dokumentacja moja, medyczna i część jakichś tam gadżetów i sprzętów zostały w tym samochodzie skradzione. No i teraz - taki troszeczkę niesmak - żali się w filmie opublikowanym na kanale YouTube "BORKOŚ" poszkodowany ratownik medyczny. - Jak można człowiekowi, który ratuje ludzkie życie, który jest medykiem, a szczególnie teraz, w dobie tych problemów, jakie są, zrobić coś takiego? Apel tutaj do tych osób, które to uczyniły: jeżeli byłaby możliwość, to niech zwrócą ten pojazd. On służy mi i mojej rodzinie. Także wy, gdybyście mogli w jakiś sposób pomóc, to byłbym wdzięczny - apeluje w swoim filmie ratownik medyczny.

undefined

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane