wawainfo.pl > Ulice > Przyłożył broń do siedzenia i strzelił. Pasażer zaatakował taksówkarza
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Przyłożył broń do siedzenia i strzelił. Pasażer zaatakował taksówkarza

Na Mokotowie postrzelony został taksówkarz
Marek BAZAK/East News

W późny poniedziałkowy wieczór na Mokotowie doszło do postrzelenia kierowcy taksówki przez jego pasażera. Kierowca trafił do szpitala, jego życie nie jest jednak zagrożone.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal tvn24.pl. Do postrzału kierowcy taksówki miało dojść przy ulicy Puławskiej 138A.

Policja została zaalarmowana przez świadków zdarzenia.

- Około godziny 23.30 do taksówki wsiadł najprawdopodobniej obywatel Tadżykistanu. Kierowca również był obywatelem tego kraju. W pewnym momencie pasażer przyłożył broń do siedzenia kierowcy i oddał strzał, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazała przywoływana przez tvn24.pl Iwona Kijowska z komendy policji na Mokotowie.

- Na chwilę obecną kierowca przebywa w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie został przesłuchany. Trwają oględziny pojazdu - mówi w rozmowie z Wawa Info mł. asp. Kijowska.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

Źródło: tvn24.pl, wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News

Powiązane