wawainfo.pl
Kornelia Konstancin Jeziorna

archiwum rodzinne

Emocjonalne wpisy kolegów zamordowanej Kornelii. Tragiczny los nastolatki poruszył społeczność

1 Maja 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Śmierć poszukiwanej od lutego nastolatki wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu Kornelii żegnają ją znajomi i przyjaciele. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy i z Mazowsza.

Tragiczny finał poszukiwań

Jak już informowaliśmy, 26 kwietnia na Łąkach Oborskich w Konstancinie przechodzień odkrył ciało młodej kobiety. Podczas śledztwa policja ustaliła, że jest to poszukiwana od lutego 16-letnia Kornelia. Według najnowszych ustaleń prokuratury, dziewczyna zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i podduszenia. Zatrzymany w tej sprawie został 25-letni Patryk B. Usłyszał on zarzut zabójstwa Kornelii K. wspólnie i w porozumieniu z nieletnią Martyną S.

Znajomi żegnają Kornelię

Od momentu potwierdzenia tożsamości zamordowanej dziewczyny ze wszystkich stron płyną wyrazy współczucia dla jej rodziny. Na facebookowym profilu Kornelii znajomi umieszczają wzruszające wpisy, w których żegnają przyjaciółkę. Pojawiają się również słowa wsparcia dla pogrążonej w żałobie rodziny dziewczyny. Tragiczny los nastolatki, której ciało odnaleziono w Konstancinie Jeziornie wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością. Wyrazy współczucia i otuchy płyną z całego kraju.

Niepokojący wpis kolegi

Wśród licznych pożegnań i wyrazów współczucia na profilu zmarłej Kornelii uwagę przykuwa bardzo emocjonalny wpis jednego z jej kolegów. Ostrzega on, by pilnować się i zbytnio nie ufać kolegom, bo każdy może skończyć, jak zamordowana z zimną krwią Kornelia. Ma on tak mocny i wzruszający wydźwięk, ponieważ jak wynika z ustaleń policji zamieszana w zabójstwo Kornelii Martyna S. była jej najbliższą przyjaciółką. To właśnie na jej urodziny w dzień zaginięcia pojechała dziewczyna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Materiał zewnętrzny

Rozrywka

Ile jest w Warszawie punktów przyjmowania zakładów?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Rozrywka

Tłusty Czwartek nadchodzi. Ile kosztują pączki Magdy Gessler w Warszawie? Znamy cennik

Czytaj więcej >
Gessler Magda

Rozrywka

Magda Gessler sprzedaje zupy za złotówkę. Wyjątkowa akcja w jej warszawskiej restauracji

Czytaj więcej >
Szwajcaria

Rozrywka

Szwajcaria jako kierunek wakacyjny, nie tylko zimą!

Czytaj więcej >
Pusta sala kinowa

Rozrywka

Co dalej z kinem w Pałacu Kultury? Kinoteka niepewna swojej przyszłości

Czytaj więcej >
Nielegalne kluby w Warszawie w czasie pandemii

Rozrywka

Gdzie młodzi imprezują w czasie pandemii? W Warszawie rośnie popularność nielegalnych klubów

Czytaj więcej >