wawainfo.pl > Rozrywka > Emocjonalne wpisy kolegów zamordowanej Kornelii. Tragiczny los nastolatki poruszył społeczność
Alicja Guz
Alicja Guz 19.03.2022 03:25

Emocjonalne wpisy kolegów zamordowanej Kornelii. Tragiczny los nastolatki poruszył społeczność

Kornelia Konstancin Jeziorna
archiwum rodzinne

Tragiczny finał poszukiwań

Jak już informowaliśmy, 26 kwietnia na Łąkach Oborskich w Konstancinie przechodzień odkrył ciało młodej kobiety. Podczas śledztwa policja ustaliła, że jest to poszukiwana od lutego 16-letnia Kornelia. Według najnowszych ustaleń prokuratury, dziewczyna zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i podduszenia. Zatrzymany w tej sprawie został 25-letni Patryk B. Usłyszał on zarzut zabójstwa Kornelii K. wspólnie i w porozumieniu z nieletnią Martyną S.

Znajomi żegnają Kornelię

Od momentu potwierdzenia tożsamości zamordowanej dziewczyny ze wszystkich stron płyną wyrazy współczucia dla jej rodziny. Na facebookowym profilu Kornelii znajomi umieszczają wzruszające wpisy, w których żegnają przyjaciółkę. Pojawiają się również słowa wsparcia dla pogrążonej w żałobie rodziny dziewczyny. Tragiczny los nastolatki, której ciało odnaleziono w Konstancinie Jeziornie wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością. Wyrazy współczucia i otuchy płyną z całego kraju.

Niepokojący wpis kolegi

Wśród licznych pożegnań i wyrazów współczucia na profilu zmarłej Kornelii uwagę przykuwa bardzo emocjonalny wpis jednego z jej kolegów. Ostrzega on, by pilnować się i zbytnio nie ufać kolegom, bo każdy może skończyć, jak zamordowana z zimną krwią Kornelia. Ma on tak mocny i wzruszający wydźwięk, ponieważ jak wynika z ustaleń policji zamieszana w zabójstwo Kornelii Martyna S. była jej najbliższą przyjaciółką. To właśnie na jej urodziny w dzień zaginięcia pojechała dziewczyna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.