Emocjonalne wpisy kolegów zamordowanej Kornelii. Tragiczny los nastolatki poruszył społeczność

Autor Alicja Guz - 1 Maja 2020
Kornelia Konstancin JeziornaŹródło: archiwum rodzinne

Śmierć poszukiwanej od lutego nastolatki wywołała lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu Kornelii żegnają ją znajomi i przyjaciele. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy i z Mazowsza.

Tragiczny finał poszukiwań

Jak już informowaliśmy, 26 kwietnia na Łąkach Oborskich w Konstancinie przechodzień odkrył ciało młodej kobiety. Podczas śledztwa policja ustaliła, że jest to poszukiwana od lutego 16-letnia Kornelia. Według najnowszych ustaleń prokuratury, dziewczyna zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i podduszenia. Zatrzymany w tej sprawie został 25-letni Patryk B. Usłyszał on zarzut zabójstwa Kornelii K. wspólnie i w porozumieniu z nieletnią Martyną S.

Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragediiSkandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragediiCzytaj dalej

Znajomi żegnają Kornelię

Od momentu potwierdzenia tożsamości zamordowanej dziewczyny ze wszystkich stron płyną wyrazy współczucia dla jej rodziny. Na facebookowym profilu Kornelii znajomi umieszczają wzruszające wpisy, w których żegnają przyjaciółkę. Pojawiają się również słowa wsparcia dla pogrążonej w żałobie rodziny dziewczyny. Tragiczny los nastolatki, której ciało odnaleziono w Konstancinie Jeziornie wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością. Wyrazy współczucia i otuchy płyną z całego kraju.

Dzisiaj grzeje:
1. Zabójstwo 16-letniej Kornelii. Nowe fakty ujrzały światło dzienne, wiemy jak zginęła
2. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Niepokojący wpis kolegi

Wśród licznych pożegnań i wyrazów współczucia na profilu zmarłej Kornelii uwagę przykuwa bardzo emocjonalny wpis jednego z jej kolegów. Ostrzega on, by pilnować się i zbytnio nie ufać kolegom, bo każdy może skończyć, jak zamordowana z zimną krwią Kornelia. Ma on tak mocny i wzruszający wydźwięk, ponieważ jak wynika z ustaleń policji zamieszana w zabójstwo Kornelii Martyna S. była jej najbliższą przyjaciółką. To właśnie na jej urodziny w dzień zaginięcia pojechała dziewczyna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne informacje obiegły media
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendę
  3. Rozpędzony samochód roztrzaskał przystanek. Wszystko wyleciało w powietrze
  4. Wstyd. Główne ulice miasta wyglądają jak śmietnik. Przykry widok
  5. Metro coraz bliżej Bemowa. Prace prowadzone są już w granicach dzielnicy
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było
Mężczyzna chciał zarobić i pozbyć się kłopotu. Nie wyszło, będzie miał jeszcze większy problemMężczyzna chciał zarobić i pozbyć się kłopotu. Nie wyszło, będzie miał jeszcze większy problemCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News