wawainfo.pl

archiwum rodzinne

Emocjonalne wpisy kolegów zamordowanej Kornelii. Tragiczny los nastolatki poruszył społeczność

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Alicja Guz

Tragiczny finał poszukiwań

Jak już informowaliśmy, 26 kwietnia na Łąkach Oborskich w Konstancinie przechodzień odkrył ciało młodej kobiety . Podczas śledztwa policja ustaliła, że jest to poszukiwana od lutego 16-letnia Kornelia. Według najnowszych ustaleń prokuratury, dziewczyna zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i podduszenia. Zatrzymany w tej sprawie został 25-letni Patryk B. Usłyszał on zarzut zabójstwa Kornelii K. wspólnie i w porozumieniu z nieletnią Martyną S.

Znajomi żegnają Kornelię

Od momentu potwierdzenia tożsamości zamordowanej dziewczyny ze wszystkich stron płyną wyrazy współczucia dla jej rodziny. Na facebookowym profilu Kornelii znajomi umieszczają wzruszające wpisy, w których żegnają przyjaciółkę. Pojawiają się również słowa wsparcia dla pogrążonej w żałobie rodziny dziewczyny. Tragiczny los nastolatki, której ciało odnaleziono w Konstancinie Jeziornie wstrząsnął nie tylko lokalną społecznością. Wyrazy współczucia i otuchy płyną z całego kraju.

Niepokojący wpis kolegi

Wśród licznych pożegnań i wyrazów współczucia na profilu zmarłej Kornelii uwagę przykuwa bardzo emocjonalny wpis jednego z jej kolegów. Ostrzega on, by pilnować się i zbytnio nie ufać kolegom, bo każdy może skończyć, jak zamordowana z zimną krwią Kornelia. Ma on tak mocny i wzruszający wydźwięk, ponieważ jak wynika z ustaleń policji zamieszana w zabójstwo Kornelii Martyna S. była jej najbliższą przyjaciółką. To właśnie na jej urodziny w dzień zaginięcia pojechała dziewczyna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi:

Podobne artykuły

Rozrywka

Top 3 ulubione sporty zimowe w Polsce
Czytaj więcej >

Rozrywka

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Czytaj więcej >

Rozrywka

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Czytaj więcej >

Rozrywka

Za opalanie się na balkonie grozić może kara 1500 zł. Sprawdź, jak uniknąć "zgorszenia" sąsiadów
Czytaj więcej >

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 
Czytaj więcej >

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę
Czytaj więcej >
Alicja Guz

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublinie.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]