wawainfo.pl
wypadek na S8

czytelnik

Ciężarówce wystrzeliła opona, przewróciła się na bok. Kolumna rządowa o mało nie miała wypadku

18 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Poważny wypadek na S8 pod Warszawą. Ciężarówce wystrzeliła opona. Droga jest całkowicie zablokowana. W korku utknęła kolumna rządowa.

Kolumna SOP-u utknęła na S8

W czwartek (18.06) około godziny 16 kolumna Służby Ochrony Państwa, w której może się znajdować prezydent, utknęła w korku na trasie S8 w Pruszkowie. Wynika to z utrudnień drogowych, jakie powstały tam po zdarzeniu drogowym z udziałem ciężarówki. - Był tam wypadek, kolumna SOP-u zatrzymała się, żeby sprawdzić, czy nie trzeba udzielić pomocy, jednak zorientowano się, że są tam inne służby - powiedział Wawa Info ppłk SOP Bogusław Piórkowski. Nie może on potwierdzić, ani zaprzeczyć, że w kolumnie SOP-u znajduje się prezydent.

Zdarzenie drogowe na S8

Korek na trasie S8 powstał w wyniku zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą. Na trasie S8 utknęła również podkom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie. - Kierujący ciężarówką jechał w kierunku Warszawy. Prawdopodobnie wystrzeliła mu opona i przebił się na przeciwległy pas ruchu w kierunku Katowic. Skosił barierki. Zablokowane są 4 pasy, w tym dwa do Warszawy. W kierunku Katowic żaden pas nie jest przejezdny. Ja stoję w tym korku już około pół godziny. Wcześniej na tej samej trasie Peugeot uderzył w barierkę, nikomu nic się nie stało. Na miejscu jest policja i straż pożarna - około godziny 16:30 relacjonowała na żywo dla Wawa Info podkom. Kańka. - Wystąpiło ograniczenie w ruchu. Nie mamy osób poszkodowanych, jednak będzie potrzebny ciężki sprzęt, żeby usunąć ciężarówkę z drogi - mówił z kolei mł. bryg. Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >