wawainfo.pl > Ulice > Luksusowe auto zawisło na torowisku. Strażacy musieli przyjechać bardzo szybko
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:22

Luksusowe auto zawisło na torowisku. Strażacy musieli przyjechać bardzo szybko

wawainfo.pl
wawainfo.pl

Porsche na torowisku

Jak relacjonuje reporter portalu tvnwarszawa.pl, kierowca Porsche jechał w kierunku centrum. - Z moich informacji wynika, że na wysokości miejsca, w którym można zawrócić, przejeżdżając przez torowisko, stracił panowanie nad samochodem. auto przejechało przez pas zieleni, samochód obrócił się i ugrzązł na torowisku - powiedział.

Na miejscu natychmiast pojawiła się straż pożarna i służby Tramwajów Warszawskich.

Przejazd składów w kierunku centrum był niemożliwy. Na miejscu utworzył się korek tramwajowy.

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że torowisko zablokowane było przez około 30 minut.

"Z powodu zablokowanego przyjazdu al. Niepodległości w kierunku trasy Łazienkowskiej, tramwaje linii 17 i 33 zostały skierowane na trasy objazdowe." - podawał ZTM.

Utrudnienia zakończyły się po godzinie 15.20.

Blokada Warszawy

Dużych utrudnień mieszkańcy stolicy będą musieli spodziewać się w poniedziałek. Jak pisaliśmy na naszym portalu, Warszawski Strajk Kobiet zapowiada tego dnia kolejną akcję w stolicy.

Równo o godzinie 16 protestujący znów pojawią się na ulicach. To kolejna akcja związana z protestem wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:
Powiązane