wawainfo.pl
Policja znalazła narkotyki

policja

Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty

10 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Mateusz Kobyłka

Udostępnij:

Warszawski raper został zatrzymany przez policję. W trakcie przeszukania okazało się, że jest w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze weszli również do mieszkania jego znajomego, w którym znaleźli resztę as

Warszawski raper zatrzymany

36-letni mężczyzna został zatrzymany ze względu na podejrzenie posiadania narkotyków. Policja od pewnego czasu przypuszczała, że człowiek ten może być właścicielem nielegalnych substancji. Jego zatrzymanie i przeszukanie mieszkań potwierdziło te domysły. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to warszawski raper.

Kulisy policyjnej akcji

Mężczyzna był na celowniku policji. Funckjonariusze wiedzieli, że w dniu zatrzymania może przewozić kokainę i marihuanę do swojego 30-letniego kolegi mieszkającego na Śródmieściu. Kryminalni ustalili, że tam mogą znajdować się narkotyki. 36-latek wcześniej jednak odwiedził swoją matkę mieszkającą w centrum. Spod jej domu odebrał go inny mężczyzna, który przyjechał srebrnym dodge caravanem. Obserwowany usiadł na tylnym siedzeniu. Razem pojechali na Ursynów, gdzie zatrzymali się na chwilę, po czym odjechali w kierunku Śródmieścia. W drodze powrotnej zostali zatrzymali przez patrol policji. W trakcie przeszukania ujawniono, że pasażer przewozi w plecaku znaczne ilości narkotyków.

Kilogram marihuany

Kryminalni twierdzą, że mężczyzna miał przy sobie kilogram marihuany i około 100 gramów kokainy. Tego samego dnia policja weszła do mieszkania jego kolegi. W mieszkaniu na Śródmieściu ujawniono pół kilograma amfetaminy, tyle samo marihuany, około 400 gramów haszyszu i prawie 2000 tabletek MDMA. To jednak nie koniec, ponieważ przeszukane zostało znajdujące się na Ochocie mieszkanie rapera. Funckjonariusze zastali w nim jego dziewczynę, która równiez została zatrzymana. W ostatnim lokalu ujawniono worek z suszem konpii indyjskich.

Wziął wszystko na siebie 

Zatrzymany przyznał się do posiadania wszystkich wymienionych substancji, zaznaczając przy tym, że osoby zatrzymane razem z nim nie mają z tym nic wspólnego. Po przesłuchaniu w charakterze świadków zostali zwolnieni do domu. W stosunku do mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Usłyszał zarzuty posiadania 3,5 kilograma środków psychoaktywnych, za co gorzi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Kardynał Stefan Wyszyński beatyfikowany

Wiadomości

Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie już wkrótce. Episkopat podał szczegóły

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Karambol na S8. Zablokowana droga w kierunku Poznania

Czytaj więcej >
PIOTR GRZYBOWSKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Poważna awaria wodociągów na Pradze-Południe. Zalane ulice, samochody i tramwaje kierowane na objazdy

Czytaj więcej >
Nocna akcja policji rzecznej w okolicy mostu Poniatowskiego w Warszawie

Wiadomości

W nocy z wtorku na środę policja rzeczna poszukiwała mężczyzny, który skoczył do Wisły z mostu Poniatowskiego

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Uwaga na falę upałów na Mazowszu. Jest ostrzeżenie II stopnia

Czytaj więcej >
Wypadek na S7

Wiadomości

Koszmarny wypadek na S7, służby nie miały wyjścia, wykorzystano psy tropiące. Zderzenie trzech pojazdów

Czytaj więcej >