Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty

Autor Mateusz Kobyłka - 10 Kwietnia 2020
Policja znalazła narkotykiŹródło: policja

Warszawski raper został zatrzymany przez policję. W trakcie przeszukania okazało się, że jest w posiadaniu znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze weszli również do mieszkania jego znajomego, w którym znaleźli resztę asortymentu. 36-latek musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Warszawski raper zatrzymany

36-letni mężczyzna został zatrzymany ze względu na podejrzenie posiadania narkotyków. Policja od pewnego czasu przypuszczała, że człowiek ten może być właścicielem nielegalnych substancji. Jego zatrzymanie i przeszukanie mieszkań potwierdziło te domysły. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że to warszawski raper.

Dzisiaj grzeje:
1. Pościg w Grodzisku Mazowieckim. Kierowca uciekł po wypadku
2. Andrzej Duda przekazał przykrą wiadomość. Nie żyje członek Narodowej Rady Rozwoju

Kulisy policyjnej akcji

Mężczyzna był na celowniku policji. Funckjonariusze wiedzieli, że w dniu zatrzymania może przewozić kokainę i marihuanę do swojego 30-letniego kolegi mieszkającego na Śródmieściu. Kryminalni ustalili, że tam mogą znajdować się narkotyki. 36-latek wcześniej jednak odwiedził swoją matkę mieszkającą w centrum. Spod jej domu odebrał go inny mężczyzna, który przyjechał srebrnym dodge caravanem. Obserwowany usiadł na tylnym siedzeniu. Razem pojechali na Ursynów, gdzie zatrzymali się na chwilę, po czym odjechali w kierunku Śródmieścia. W drodze powrotnej zostali zatrzymali przez patrol policji. W trakcie przeszukania ujawniono, że pasażer przewozi w plecaku znaczne ilości narkotyków.

Spółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańcówSpółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańcówCzytaj dalej

Kilogram marihuany

Kryminalni twierdzą, że mężczyzna miał przy sobie kilogram marihuany i około 100 gramów kokainy. Tego samego dnia policja weszła do mieszkania jego kolegi. W mieszkaniu na Śródmieściu ujawniono pół kilograma amfetaminy, tyle samo marihuany, około 400 gramów haszyszu i prawie 2000 tabletek MDMA. To jednak nie koniec, ponieważ przeszukane zostało znajdujące się na Ochocie mieszkanie rapera. Funckjonariusze zastali w nim jego dziewczynę, która równiez została zatrzymana. W ostatnim lokalu ujawniono worek z suszem konpii indyjskich.

Wziął wszystko na siebie

Zatrzymany przyznał się do posiadania wszystkich wymienionych substancji, zaznaczając przy tym, że osoby zatrzymane razem z nim nie mają z tym nic wspólnego. Po przesłuchaniu w charakterze świadków zostali zwolnieni do domu. W stosunku do mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Usłyszał zarzuty posiadania 3,5 kilograma środków psychoaktywnych, za co gorzi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacjeJasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacjeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie
  2. Anna Lewandowska w tym miesiącu urodzi. Pokazała ciążowy brzuszek na siłowni (FOTO)
  3. Centrum Warszawy zmieni swoje oblicze. Pawilon Emilia powstaje w nowym miejscu
  4. Spółdzielnia postawiła automat z maseczkami i żelami. Ceny powaliły mieszkańców
  5. Kwarantanna przedłużona, obowiązkowe zasłanianie twarzy. Po świętach plan powrotu do nowej rzeczywistości
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych
Emerytka zasłabła, przewróciła się na chodnik. Nie oddychała, reanimacja na ulicyEmerytka zasłabła, przewróciła się na chodnik. Nie oddychała, reanimacja na ulicyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News