wawainfo.pl
Akcja CBSP w Wawrze

czytelnicy

Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?

29 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Akcja CBŚP w Wawrze. Mężczyzna, który zobaczył funkcjonariuszy jadących do jego zatrzymania, wsiadł w samochód i zaczął uciekać. - Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego ruszyli w pościg za mężczyzną, który nie wykonywał pole

Mieszkańcy słyszeli huk

Do akcji doszło około godziny 10. Funkcjonariusze CBŚP jechali do akcji, by zatrzymać podejrzewanego mężczyznę. Kiedy ten zobaczył mundurowych w kominiarkach - zaczął uciekać. Mężczyzna staranował swoim samochodem pojazdy, które były na drodze. Ucierpiało kilka aut i motocykl. Mieszkańcy, którzy poinformowali nas o akcji twierdzą, że na miejscu rozegrały się sceny jak z filmu. Z ich relacji wynika, że służby ścigały mężczyznę, który prawdopodobnie nie chciał zatrzymać się do kontroli. Świadkowie słyszeli huk i krzyki. Podają też, że słyszeli strzały. Rzeczniczka CBŚP jednak nie potwierdza, by ktoś z funkcjonariuszy użył broni. - Mężczyzna nie chciał zatrzymać się do kontroli. Po pościgu został zatrzymany. Miał obrażenia, dlatego został zabrany na badania do szpitala - poinformowała Iwona Jurkiewicz.

Utrudnienia w Wawrze

W związku z akcją służb ulica Lucerny jest zablokowana. Jak informuje ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem ulicą Lucerny występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 119, 213, 219. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach ulicami : Trakt Lubelski - Floriana - Widoczna - Lucerny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwiel

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >