Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?

Autor - 29 Czerwca 2020
Akcja CBSP w WawrzeŹródło: czytelnicy

Akcja CBŚP w Wawrze. Mężczyzna, który zobaczył funkcjonariuszy jadących do jego zatrzymania, wsiadł w samochód i zaczął uciekać. - Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego ruszyli w pościg za mężczyzną, który nie wykonywał poleceń. W trakcie ucieczki doszło do uszkodzenia kilku samochodów - potwierdziła Iwona Jurkiewicz z CBŚP.

Mieszkańcy słyszeli huk

Do akcji doszło około godziny 10. Funkcjonariusze CBŚP jechali do akcji, by zatrzymać podejrzewanego mężczyznę. Kiedy ten zobaczył mundurowych w kominiarkach - zaczął uciekać. Mężczyzna staranował swoim samochodem pojazdy, które były na drodze. Ucierpiało kilka aut i motocykl. Mieszkańcy, którzy poinformowali nas o akcji twierdzą, że na miejscu rozegrały się sceny jak z filmu. Z ich relacji wynika, że służby ścigały mężczyznę, który prawdopodobnie nie chciał zatrzymać się do kontroli. Świadkowie słyszeli huk i krzyki. Podają też, że słyszeli strzały. Rzeczniczka CBŚP jednak nie potwierdza, by ktoś z funkcjonariuszy użył broni. - Mężczyzna nie chciał zatrzymać się do kontroli. Po pościgu został zatrzymany. Miał obrażenia, dlatego został zabrany na badania do szpitala - poinformowała Iwona Jurkiewicz.

Dzisiaj grzeje:
1. Dziwne zachowanie motorniczego tramwaju. Zaniepokojony pasażer wysłał nam nagranie
2. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę

Utrudnienia w Wawrze

W związku z akcją służb ulica Lucerny jest zablokowana. Jak informuje ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem ulicą Lucerny występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 119, 213, 219. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach ulicami : Trakt Lubelski - Floriana - Widoczna - Lucerny.

Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób
  2. Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddech
  3. Wybory 2020. Trzaskowski wygrał w trzech powiatach i Warszawie. Reszta Mazowsza głosowała na Dudę
  4. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5-letnia dziewczynka została bez opieki
  5. Dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Poruszające zdjęcia z akcji strażaków po tragedii w Warszawie
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość
Jak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieJak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News