Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?

Autor Karolina Kraushar - 29 Czerwca 2020
Akcja CBSP w WawrzeŹródło: czytelnicy

Akcja CBŚP w Wawrze. Mężczyzna, który zobaczył funkcjonariuszy jadących do jego zatrzymania, wsiadł w samochód i zaczął uciekać. - Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego ruszyli w pościg za mężczyzną, który nie wykonywał poleceń. W trakcie ucieczki doszło do uszkodzenia kilku samochodów - potwierdziła Iwona Jurkiewicz z CBŚP.

Mieszkańcy słyszeli huk

Do akcji doszło około godziny 10. Funkcjonariusze CBŚP jechali do akcji, by zatrzymać podejrzewanego mężczyznę. Kiedy ten zobaczył mundurowych w kominiarkach - zaczął uciekać. Mężczyzna staranował swoim samochodem pojazdy, które były na drodze. Ucierpiało kilka aut i motocykl. Mieszkańcy, którzy poinformowali nas o akcji twierdzą, że na miejscu rozegrały się sceny jak z filmu. Z ich relacji wynika, że służby ścigały mężczyznę, który prawdopodobnie nie chciał zatrzymać się do kontroli. Świadkowie słyszeli huk i krzyki. Podają też, że słyszeli strzały. Rzeczniczka CBŚP jednak nie potwierdza, by ktoś z funkcjonariuszy użył broni. - Mężczyzna nie chciał zatrzymać się do kontroli. Po pościgu został zatrzymany. Miał obrażenia, dlatego został zabrany na badania do szpitala - poinformowała Iwona Jurkiewicz.

Dzisiaj grzeje:
1. Dziwne zachowanie motorniczego tramwaju. Zaniepokojony pasażer wysłał nam nagranie
2. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę

Utrudnienia w Wawrze

W związku z akcją służb ulica Lucerny jest zablokowana. Jak informuje ZTM, w związku z zablokowanym przejazdem ulicą Lucerny występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 119, 213, 219. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach ulicami : Trakt Lubelski - Floriana - Widoczna - Lucerny.

Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Mazowsze głosowało inaczej niż Warszawa. Kto wygrał w województwie?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób
  2. Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddech
  3. Wybory 2020. Trzaskowski wygrał w trzech powiatach i Warszawie. Reszta Mazowsza głosowała na Dudę
  4. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5-letnia dziewczynka została bez opieki
  5. Dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Poruszające zdjęcia z akcji strażaków po tragedii w Warszawie
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość
Jak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieJak oceniasz wynik wyborów? Idziesz na drugą turę? Czekamy na wasze opinieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News