Awaria internetu UPC 27.04.2020 w Warszawie i całej Polsce. Kiedy wróci dostęp do sieci?

Autor Mateusz Dolak - 27 Kwietnia 2020
Awaria internetu UPC 27.04.2020 w Warszawie i całej Polsce. Kiedy wróci dostęp do sieci?Źródło: Pixabay

Awaria UPC 27.04.2020. Poważna awaria internetu w Warszawie i całej Polsce. Według informacji z systemu downdetector.pl, problem dotknął klientów UPC, kilka minut po godzinie 18, 27.04.2020 roku. Kiedy awaria UPC zostanie usunięta? | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje.

Awaria internetu w UPC 27.04.2020

W poniedziałek, 27 kwietnia kilka minut po godzinie 18, internauci w całej Polsce zaczęli zgłaszać problemy z dostępem do internetu w UPC. Według systemu detekcji awarii downdetector.pl, w ciągu kilku minut pojawiło się ponad 4 tysiące raportów dotyczących awarii UPC. Najczęściej brak internetu był zgłaszany w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Chorzowie, co oznacza, że awaria dotknęła odbiorców w całej Polsce.

Problemy z internetem w UPC powtórzyły się także w godzinach wieczornych. Około godziny 20:15 po raz kolejny wystąpiła awaria internetu.

Awaria UPC 27.04.2020. Kiedy wróci dostęp do sieci?

Awaria internetu w UPC 27.04.2020 przysporzyła niemało problemów polskim internautom. Według najnowszych informacji, część z nich odzyskała dostęp do sieci. Wielu wciąż ma jednak problem z połączeniem, o czym świadczą m.in. liczne wpisy na Twitterze. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym UPC Polska w sprawie awarii internetu.

- Pracujemy nad przywróceniem pełnej sprawności usług - odpowiedzieli nam przedstawiciele UPC Polska na Twitterze.

UPC Polska to operator, który dostarcza telewizję, internet oraz telefonię mobilną i stacjonarną. Jak informuje biuro prasowe, z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się ponad 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News