Awaria internetu UPC 27.04.2020 w Warszawie i całej Polsce. Kiedy wróci dostęp do sieci?

Autor Mateusz Dolak - 27 Kwietnia 2020
Awaria internetu UPC 27.04.2020 w Warszawie i całej Polsce. Kiedy wróci dostęp do sieci?Źródło: Pixabay

Awaria UPC 27.04.2020. Poważna awaria internetu w Warszawie i całej Polsce. Według informacji z systemu downdetector.pl, problem dotknął klientów UPC, kilka minut po godzinie 18, 27.04.2020 roku. Kiedy awaria UPC zostanie usunięta? | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje.

Awaria internetu w UPC 27.04.2020

W poniedziałek, 27 kwietnia kilka minut po godzinie 18, internauci w całej Polsce zaczęli zgłaszać problemy z dostępem do internetu w UPC. Według systemu detekcji awarii downdetector.pl, w ciągu kilku minut pojawiło się ponad 4 tysiące raportów dotyczących awarii UPC. Najczęściej brak internetu był zgłaszany w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Chorzowie, co oznacza, że awaria dotknęła odbiorców w całej Polsce.

Problemy z internetem w UPC powtórzyły się także w godzinach wieczornych. Około godziny 20:15 po raz kolejny wystąpiła awaria internetu.

20-latek nie zapanował nad BMW. Nie żyje młody pasażer, drugi walczy o życie20-latek nie zapanował nad BMW. Nie żyje młody pasażer, drugi walczy o życieCzytaj dalej

Awaria UPC 27.04.2020. Kiedy wróci dostęp do sieci?

Awaria internetu w UPC 27.04.2020 przysporzyła niemało problemów polskim internautom. Według najnowszych informacji, część z nich odzyskała dostęp do sieci. Wielu wciąż ma jednak problem z połączeniem, o czym świadczą m.in. liczne wpisy na Twitterze. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym UPC Polska w sprawie awarii internetu.

- Pracujemy nad przywróceniem pełnej sprawności usług - odpowiedzieli nam przedstawiciele UPC Polska na Twitterze.

UPC Polska to operator, który dostarcza telewizję, internet oraz telefonię mobilną i stacjonarną. Jak informuje biuro prasowe, z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się ponad 3,5 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, słuchasz radia w samochodzie? Możesz dostać mandat, mało kto wie o specjalnym prawie
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Fani pożegnali prawdziwą legendę sportu, zmagał się z chorobą
  3. 72-latka zabiła swojego brata, potem sama zginęła. Prokuratura ujawnia pierwsze szczegóły, wbijają w fotel
  4. Dwaj młodzi mężczyźni okradli sklep, próbowali też rozjechać ochroniarza. Okazało się, że to nie wszystko
  5. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji
  6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit
Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policjiMężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News