Smutne wiadomości obiegły media. Żałoba w straży pożarnej, nie żyje Mirosław

Autor Julian Bakuła - 13 Października 2020
Nie żyje dh. Mirosław Wieczerzyński, który był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim od 1962 roku.Źródło: Facebook / OSP Grodzisk Mazowiecki

Nie żyje druh Mirosław Wieczerzyński - poinformowała na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna z Grodziska Mazowieckiego. Mirosław Wieczerzyński był członkiem tego oddziału OSP od roku 1962. W chwili śmierci miał 76 lat. Został uhonorowany m.in. srebrnym krzyżem zasługi RP oraz złotą "syrenką" za zasługi dla Warszawy. "Jego zaangażowanie w życie jednostki trwało niezmiennie do samego końca" - wspomina zmarłego OSP w Grodzisku Mazowieckim.

Nie żyje dh Mirosław Wieczerzyński. Do końca pozostał zaangażowany

Nie żyje druh Mirosław Wieczerzyński, który od roku 1962 był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. O śmierci Wieczerzyńskiego dowiadujemy się z opublikowanego we wtorek (13.10) na Facebooku wpisu OSP. W chwili śmierci Mirosław Wieczerzyński miał 76 lat. - Dh Mirosław sprawował we wcześniejszych latach funkcję między innymi Przewodniczącego i Członka Komisji Rewizyjnej OSP. Emerytowany strażak Zawodowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Jego zaangażowanie w życie jednostki trwało niezmiennie do samego końca. Zawsze chętnie uczestniczył w uroczystościach strażackich, kościelnych oraz codziennym życiu OSP. Służył zawsze swoją radą - czytamy we wpisie OSP w Grodzisku Mazowieckim.

Dzisiaj grzeje:
1. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
2. Ponad 22 tys. Polaków otrzyma niebawem specjalne wezwania. Powód może wprawić w osłupienie
3. Pilna decyzja kościoła. Msze będą tylko online, świątynia będzie zamknięta

Mirosław Wieczerzyński był laureatem wielu odznaczeń. Zasłużył się dla Warszawy

Jak dowiadujemy się ze wpisu OSP w Grodzisku Mazowieckim, Mirosław Wieczerzyński był laureatem wielu zaszczytnych odznaczeń za jego zaangażowanie w służbę w straży pożarnej. Wieczerzyński otrzymał m.in. odznakę wzorowego strażaka i kierowcy, złoty medal za zasługi dla pożarnictwa. 18 września 1996 roku został uhonorowany srebrnym krzyżem zasługi RP. Wzorowy strażak zasłużył się także dla stolicy, która w nagrodę za jego poświęcenie dla miasta i jego mieszkańców przyznała mu złotą "syrenkę" za zasługi dla Warszawy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych
  2. Kierowco bardzo dobre wiadomości. Ceny paliw idą w dół. Czy to początek paliwowego eldorado?
  3. Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyje
  4. Totalny paraliż Warszawy. Do protestu rolników przyłączają się inni, robi się coraz goręcej
  5. Ogrom policji na ulicach, w akcji nowy śmigłowiec. Rolnicy blokują Warszawę, jest gorąco
  6. Czeka nas stan wyjątkowy? Komentarz Ryszarda Terleckiego
Wiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduWiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News