wawainfo.pl
Nie żyje dh. Mirosław Wieczerzyński, który był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim od 1962 roku.

Facebook / OSP Grodzisk Mazowiecki

Smutne wiadomości obiegły media. Żałoba w straży pożarnej, nie żyje Mirosław

13 Października 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Nie żyje druh Mirosław Wieczerzyński - poinformowała na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna z Grodziska Mazowieckiego. Mirosław Wieczerzyński był członkiem tego oddziału OSP od roku 1962. W chwili śmierci miał 76 lat. Został uhonorowany m.in. srebrnym krzy

Nie żyje dh Mirosław Wieczerzyński. Do końca pozostał zaangażowany

Nie żyje druh Mirosław Wieczerzyński, który od roku 1962 był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. O śmierci Wieczerzyńskiego dowiadujemy się z opublikowanego we wtorek (13.10) na Facebooku wpisu OSP. W chwili śmierci Mirosław Wieczerzyński miał 76 lat. - Dh Mirosław sprawował we wcześniejszych latach funkcję między innymi Przewodniczącego i Członka Komisji Rewizyjnej OSP. Emerytowany strażak Zawodowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Jego zaangażowanie w życie jednostki trwało niezmiennie do samego końca. Zawsze chętnie uczestniczył w uroczystościach strażackich, kościelnych oraz codziennym życiu OSP. Służył zawsze swoją radą - czytamy we wpisie OSP w Grodzisku Mazowieckim.

Mirosław Wieczerzyński był laureatem wielu odznaczeń. Zasłużył się dla Warszawy

Jak dowiadujemy się ze wpisu OSP w Grodzisku Mazowieckim, Mirosław Wieczerzyński był laureatem wielu zaszczytnych odznaczeń za jego zaangażowanie w służbę w straży pożarnej. Wieczerzyński otrzymał m.in. odznakę wzorowego strażaka i kierowcy, złoty medal za zasługi dla pożarnictwa. 18 września 1996 roku został uhonorowany srebrnym krzyżem zasługi RP. Wzorowy strażak zasłużył się także dla stolicy, która w nagrodę za jego poświęcenie dla miasta i jego mieszkańców przyznała mu złotą "syrenkę" za zasługi dla Warszawy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >