wawainfo.pl
Piłkarz Tomasze Dudek nie żyje.

Facebook.com/MKSPiaseczno

Kilka dni temu rodzina błagała o krew dla piłkarza. Niestety, nie żyje

8 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Wychowanek MKS Piaseczno i były zawodnik Polonii Warszawa Tomasz Dudek nie żyje. Zmarły w wieku 35 lat piłkarz chorował na COVID-19. Na początku grudnia jego rodzina zorganizowała zbiórkę krwi potrzebnej dla niego ze względu na ciężki przebieg chor

Piłkarz chorował na COVID-19. Nie żyje

Piłkarz Tomasz Dudek nie żyje. Informację o śmierci wychowanka przekazał w poniedziałek (08.12.) rano klub MKS Piaseczno. Były zawodnik Polonii Warszawa oraz trener żeńskiej sekcji KS Gosirki Piaseczno chorował w ostatnich dniach na COVID-19

- Tomasz Dudek, wychowanek Piaseczna, nie żyje. Były zawodnik naszego klubu, a także takich drużyn jak Polonia Warszawa, Górnik Łęczna, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Sparta Jazgarzew i Laura Chylice, odszedł po długiej walce z koronawirusem. Miał zaledwie 35 lat... - czytamy we wpisie MKS Piaseczno na Facebooku. Miejsce i termin pogrzebu mają być podane do wiadomości w najbliższych dniach.

[EMBED-1134]

Rodzina zbierała krew

Tomasz Dudek trafił do szpitala 1 grudnia. W związku z ciężkim przebiegiem zakażenia koronawirusem u piłkarza na początku grudnia jego rodzina zorganizowała dla niego zbiórkę krwi. Niestety życia piłkarza nie udało się uratować.

Jak podaje portal eurosport.tvn24.pl, Tomasz Dudek osierocił dwóch synów.

[EMBED-1135]

Klub żegna trenera

Klub piłki nożnej kobiet KS Gosirki Piaseczno, którego trenerem był Tomasz Dudek, zamieścił na Facebooku pożegnalny wpis.

- Brakuje nam dziś słów, by opisać żal i smutek, w jakim jesteśmy pogrążeni. W dniu dzisiejszym, po walce z chorobą odszedł od nas wspaniały człowiek, przyjaciel, miłośnik sportu, nasz trener Tomasz Dudek. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Trenerze Rodzinie i najbliższym składamy szczerze wyrazy współczucia - czytamy słowa podopiecznych trenera.

Brakuje nam dziś słów by opisać żal i smutek w jakim jesteśmy pogrążeni. W dniu dzisiejszym, po walce z chorobą odszedł...

Opublikowany przez KS Gosirki Piaseczno Poniedziałek, 7 grudnia 2020

Polonia Warszawa żegna zawodnika

O swoim dawnym zawodniku nie zapomniał również klub Polonia Warszawa. Tomasz Dudek po raz pierwszy zagrał tam w sezonie 2005/2006.

- Został ściągnięty z MKS Piaseczno przez Jerzego Engela. Nie zdążył zadebiutować w Ekstraklasie, spędził u nas 1,5 sezonu. Wrócił w sezonie 2013/2014 i był częścią defensywy pamiętnej drużyny prowadzonej przez Piotra Dziewickiego i Emila Kota - czytamy w pożegnalnym wpisie na stronie Polonii Warszawa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >