Znana bizneswoman trafiła do aresztu. Nowe fakty w sprawie tragedii w Śródmieściu Warszawy

Autor Julian Bakuła - 6 Października 2020
Sad okregowyŹródło: East News

Nie żyje jedna z ofiar wypadku, do którego doszło w nocy w soboty na niedzielę (03-04.10) w warszawskim Śródmieściu. Około godziny 3:20 nad ranem przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Stawki doszło do zderzenia audi z volkswagenem, który został całkowicie zmiażdżony. Dwaj znajdujący się w nim mężczyźni trafili do szpitala, gdzie jeden z nich zmarł niedługo potem. Druga z ofiar wypadku wciąż walczy o życie. Kobieta podejrzewana o spowodowanie wypadku była pod wpływem alkoholu. W poniedziałek (05.10) śródmiejski sąd rejonowy zadecydował o zastosowaniu wobec niej trzymiesięcznego aresztu.

Nie żyje ofiara wypadku. Sąd zadecydował o areszcie, dla kobiety, która siedziała za kółkiem

Nie żyje ofiara wypadku, do którego doszło w Śródmieściu nocą z soboty na niedzielę (03-04.10). Jak podaje Super Express, w poniedziałek (05.10) sąd rejonowy dla Warszawy-Śródmieście zadecydował o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu dla kobiety podejrzanej o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego. Informacje te potwierdziła prokurator Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Podejrzana Aleksandra K. w areszcie poczeka na dalsze czynności sądowe mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku oraz ukaranie winnych.

Kobieta podejrzewana o spowodowanie wypadku była pod wpływem alkoholu

Do wypadku doszło około godziny 3:20 nad ranem. Prowadzone przez Aleksandrę K. audi zderzyło się z volkswagenem, którym wracało z pracy dwóch Ukraińców. Volkswagen uległ całkowitemu zmiażdżeniu. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych nieprzytomni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala, gdzie jeden z nich wkrótce potem zmarł. Druga z ofiar wypadku wciąż walczy o życie. Jak podaje Super Express, z badania alkomatem przeprowadzonego przez policję na miejscu wypadku wynikło, że prowadzącą audi Aleksandra K. miała we krwi dwa promile alkoholu. 26-letnia Aleksandra K. znana jest jako bizneswoman, która zajmowała się m.in. pozyskiwaniem funduszy na lokalne inwestycje. W ostatnim czasie zaangażowana była także w promowanie akcji wsparcia dla polskich szpitali.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News