wawainfo.pl > Wiadomości > Nie ma ani jednego wolnego roweru, ogromna kolejka po lody i gofry. Tłumy wyszły na ulice
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:20

Nie ma ani jednego wolnego roweru, ogromna kolejka po lody i gofry. Tłumy wyszły na ulice

wawainfo.pl

Tłumy na ulicach Warszawy

Niedziela (18 kwietnia) to pierwszy dzień od środy, kiedy w stolicy nie pada deszcz. Temperatura na zewnątrz też jest większa niż w ciągu kilku ostatnich dni. Na termometrach o godzinie 14 w cieniu było 14 stopni Celsjusza. 

Postanowiliśmy sprawdzić czy wiosenna pogoda zachęciła ludzi do spacerów. Jak się okazało, wielu z nich ma już dość siedzenia w domu i chce zaczerpnąć świeżego powietrza.

- Wyszłam przejść się dookoła bloku. Pospacerować chwilę. W końcu można zdjąć kurtki zimowe i cieszyć się wiosną. Siedzenie na balkonie, to nie to samo - mówi nam pani Jadwiga, którą spotkaliśmy na ulicy Meissnera.

Nie ma ani jednego roweru

Kiedy spacerowaliśmy po Gocławiu zauważyliśmy, że stacje veturilo były puste. Wszystkie rowery znajdujące się przy skrzyżowaniu ulic Meissnera i Fieldorfa zostały wypożyczone. Identyczna sytuacja miała miejsce na drugiej stacji znajdującej się przy ulicy Fieldorfa.

Na ulicach Gocławia można spotkać tłumy. Jak przekazują nasi dziennikarze, tak samo jest też w innych dzielnicach i centrum.

Wiosenna pogoda sprawiła, że budki z goframi i lodami cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zdjęciach pokazujemy stoisko znajdujące się przy ulicy Bora-Komorowskiego.

Prognoza pogody

Czy ciepła aura się utrzyma? Prognozy pogody wskazują, że na początku najbliższego tygodnia nie będzie opadów deszczu. Poniedziałek, wtorek i środa mają być słoneczne, a prognozowana temperatura to nawet 17 stopni.

W sobotę na wawainfo.pl, pisaliśmy o burzy, która przeszła nad stolicą. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane