wawainfo.pl > Wiadomości > Nowe murale pojawiły się w Warszawie, zobaczysz je w czterech miejscach
Mateusz Kobyłka
Mateusz Kobyłka 19.03.2022 03:25

Nowe murale pojawiły się w Warszawie, zobaczysz je w czterech miejscach

murale
Fot. R.Nowik Good Looking Studio

Nowe murale w centrum miasta

Murale, to forma monumentalnego malowidła ściennego. Ta forma sztuki wywodzi się prawdopodobnie z Hiszpanii. W Warszawie co roku powstają nowe, a od kilku lat z okazji rożnych ważnych wydarzeń i rocznic, swój wygląd zmienia przestrzeń przy metro Centrum. Teraz, w związku z trudnymi dla wszystkich realiami, firma Good Looking Studio zainicjowała projekt czterech nowych malunków, które w ramach akcji non-profit mają podnieść na duchu warszawiaków.

Pozytywny przekaz

Jak twierdzą przedstawiciele firmy, media są przesycone negatywnymi informacjami. Odbiorca jest bombardowany pesymistycznymi wizjami kryzysu gospodarczego. Dlatego powstała inicjatywa, która za pomocą prostych komunikatów ma wesprzeć mieszkańców miasta. Duże, proste w swojej formie napisy umieszczone zostały na jednolitym tle. Pojawiły się w trzech miejscach: jeden przy ul. Brackiej 25, jeden przy ul. Waryńskiego 3 oraz dwa przy stacji metra Centrum. Hasła takie, jak "Będzie dobrze :)" i "Jeszcze będzie przepięknie!" z pewnością dodadzą otuchy w przykrych realiach społecznej izolacji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi: Warszawa