wawainfo.pl
Poglądacz z Mokotowa

Komenda Rejonowa Policji Mokotów

Nagrywał kobiety pod prysznicem. Policja przeszukała mieszkanie, grozi mu 10 lat więzienia

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

34-letni mężczyzna nagrywał kobiety pod prysznicem na jednym z parków wodnych na Mokotowie. Został przyłapany na gorącym uczynku, ale nie przyznał się do winy, dlatego sprawą zajęła się policja. Gdy przeszukała jego mieszkanie, znalazła sporą

Podglądacz pod prysznicem

W jednym z parków wodnych na Mokotowie doszło do nieprzyjemnego incydentu. Młoda kobieta weszła do szatni, aby wziąć prysznic po zakończeniu korzystania z usług pływalni. Będąc już w trakcie kąpieli zauważyła, że ktoś wsunął do kabiny telefon i rozpocząć nagrywanie jej nagiego ciała.

Gdy mężczyzna odpowiedzialny za ten czyn zorientował się, że 21-latka wie, co robi, postanowił schować urządzenie i oddalić się z miejsca. Kobieta nie odpuściła i wraz z koleżanką próbowała skonfrontować się z napastnikiem. Prośby o pokazanie telefonu nie przyniosły skutku - 34-latek nie przyznawał się do rejestrowania materiału wideo. Powiedział, że nie ma przy sobie urządzenia.

Skasował nagranie

Mężczyzna udał się do toalety, a po wyjściu z niej miał przy sobie telefon - prawdopodobnie skasował wszystkie nagrania. Pokrzywdzona była pewna, że rejestrował jej kąpiel, dlatego powiadomiła pracownika ochrony obiektu.

Ten natychmiast wezwał na miejsce policję. Kobieta złożyła zawiadomienie, które funkcjonariusze je przyjęli. Telefon został zabezpieczony do ekspertyzy, a jego właściciel trafił do aresztu.

Policja przeszukała mieszkanie

Policjanci z mokotowskiego wydziału zajmującego się ściganiem przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu pojechali do mieszkania zatrzymanego 34-letniego mężczyzny. Chcieli sprawdzić, czy posiada on inne podobne materiały. 

Drzwi do mieszkania otworzyła matka zatrzymanego i wskazała pokój syna. Mundurowi od razu wyczuli zapach charakterystyczny dla marihuany. W pokoju mężczyzny znaleźli ok. 250 g nielegalnego suszu oraz wagę elektroniczną.

Trafił do aresztu

Podczas czynności dochodzeniowo-śledczych policjantom udało się zdobyć wystarczającą ilość dowodów przeciwko zatrzymanemu. Usłyszał on zarzut utrwalania wizerunku nagiej osoby wbrew jej woli, a także posiadania znacznej ilości narkotyków.

Grozi mu za to łącznie kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres miesiąca.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Roczne dziecko zatruło się środkiem chemicznym. Na miejscu był śmigłowiec LPR

  • Wypadek na stacji kolejowej. Pociąg potrącił 13-latkę

  • Lekarz pokazał jak wygląda sala po ratowaniu dziewczynki, która rzuciła się pod pociąg

źródło: wawainfo.pl, KRP Mokotówzdjęcie główne: KRP Mokotów

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >