Biegał z nożem po miejskiej plaży. Przestraszeni plażowicze wezwali pomoc

Autor Karolina Kraushar - 3 Sierpnia 2020
Mężczyzna biegał po plaży z nożemŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Mężczyzna w zakrwawionym ubraniu biegał z nożem po plaży i zaczepiał przebywające w okolicy osoby. Zaniepokojeni i przerażeni tym widokiem plażowicze niezwłocznie poinformowali o niebezpiecznym zachowaniu mężczyzny strażników miejskich. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać 35-latka. Okazało się, że miał prawie dwa promile alkoholu we krwi.

Mężczyzna biegał z nożem po plaży

Mężczyzna biegający z nożem po plaży "Poniatówka" przy stadionie Narodowym przeraził odpoczywające tam osoby. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Zaniepokojeni niebezpiecznym zachowaniem mężczyzny plażowicze zwrócili się po pomoc do strażników miejskich. Rozemocjonowani obecnością uzbrojonego na plaży mężczyzny obywatele przekazali funkcjonariuszom, że po "Poniatówce" biega młody mężczyzna w zakrwawionym ubraniu, a w dodatku wymachuje nożem i zaczepia odpoczywających plażowiczów.

noz

Strażnicy miejscy interweniowali

Strażnicy miejscy niezwłocznie przystąpili do interwencji i powiadomili o zagrożeniu przebywający w pobliżu patrol policji. Funkcjonariusze wraz z policjantami rozpoczęli poszukiwania uzbrojonego mężczyzny. Po kilku chwilach siejący postrach wśród plażowiczów mężczyzna został odnaleziony.

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Kiedy mundurowi dostrzegli mężczyznę, ten zaczepiał plażowiczów. Funkcjonariusze natychmiast odebrali mu nóż i wyprowadzili go z plaży. Gdy policjanci umieścili mężczyznę w radiowozie, na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Zatrzymany został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie, miał 1,9 promila. Siejący postrach 35-latek okazał się obywatelem Ukrainy. Mężczyznę odwieziono do SODON.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News