wawainfo.pl
Mężczyzna biegał po plaży z nożem

Straż Miejska, Warszawa

Biegał z nożem po miejskiej plaży. Przestraszeni plażowicze wezwali pomoc

3 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Mężczyzna w zakrwawionym ubraniu biegał z nożem po plaży i zaczepiał przebywające w okolicy osoby. Zaniepokojeni i przerażeni tym widokiem plażowicze niezwłocznie poinformowali o niebezpiecznym zachowaniu mężczyzny strażników miejskich. Funkcjonari

Mężczyzna biegał z nożem po plaży

Mężczyzna biegający z nożem po plaży "Poniatówka" przy stadionie Narodowym przeraził odpoczywające tam osoby. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Zaniepokojeni niebezpiecznym zachowaniem mężczyzny plażowicze zwrócili się po pomoc do strażników miejskich. Rozemocjonowani obecnością uzbrojonego na plaży mężczyzny obywatele przekazali funkcjonariuszom, że po "Poniatówce" biega młody mężczyzna w zakrwawionym ubraniu, a w dodatku wymachuje nożem i zaczepia odpoczywających plażowiczów.

Strażnicy miejscy interweniowali

Strażnicy miejscy niezwłocznie przystąpili do interwencji i powiadomili o zagrożeniu przebywający w pobliżu patrol policji. Funkcjonariusze wraz z policjantami rozpoczęli poszukiwania uzbrojonego mężczyzny. Po kilku chwilach siejący postrach wśród plażowiczów mężczyzna został odnaleziony.

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Kiedy mundurowi dostrzegli mężczyznę, ten zaczepiał plażowiczów. Funkcjonariusze natychmiast odebrali mu nóż i wyprowadzili go z plaży. Gdy policjanci umieścili mężczyznę w radiowozie, na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Zatrzymany został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie, miał 1,9 promila. Siejący postrach 35-latek okazał się obywatelem Ukrainy. Mężczyznę odwieziono do SODON.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje Jadwiga Rojek ps. "Magda". Kombatantka AK miała 95 lat

Czytaj więcej >
Na klatce w bloku przy ul. Wiatracznej zmarł 66-letni mężczyzna

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje

Czytaj więcej >
Dwa ciała w samochodzie przed centrum handlowym

Wiadomości

Dwa ciała znalezione w samochodzie przed centrum handlowym

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawa podpisała umowę na III linie metra

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

Jak będzie wyglądała tegoroczna kolęda? Na spotkanie z księdzem trzeba będzie się umówić

Czytaj więcej >
/fot. wawainfo.pl

Wiadomości

"Zosia" zabiła dwie osoby. Tragiczne szczegóły śmierci nastolatków w Warszawie

Czytaj więcej >