Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony

Autor Alicja Guz - 2 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Relax Kebab w Radzyminie w sposób stanowczy zachęca swoich klientów do noszenia maseczek. Na facebookowym profilu restauracji pojawiła się informacja, że klienci bez maseczek nie zostaną obsłużeni przy kasie. Przypominamy, że od 18 maja wszystkie punkty gastronomiczne są ponownie otwarte, jednak obowiązują w nich szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym obowiązek zakrywania ust i nosa.

Nie masz maseczki - nie dostaniesz kebaba

Relax Kebab w Radzyminie skutecznie walczy z klientami, którzy za nic mają obowiązek zakrywania ust i nosa. Na facebookowym profilu restauracji pojawiła się informacja, że klienci bez maseczek nie będą obsługiwani przy kasie. "Szanowni klienci informujemy iż klienci bez masek nie będą obsługiwani przy kasie, natomiast osoby, które nie mogą nosić maseczek z powodu chorób nie muszą stosować się do tego zalecenia. Prosimy zakrywać usta i nos. Dla bezpieczeństwa naszego i waszego zdrowia. Zasada koronawirusa. Dziękujemy" czytamy na facebooku Relax Kebab.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna tragedia nad Zegrzem, nie żyje mężczyzna. Jego ciało unosiło się w wodzie
2. Skarbówka zajęła mu konto bankowe za niepłacenie abonamentu. Poszedł do sądu i zadziwił wszystkich

Nie wszyscy klienci zadowoleni

Post Relax Kebab szybko zaczęli komentować klienci restauracji. Jedni byli niezadowoleni inni rozbawieni sytuacją. "To stracicie klientów, bo to są tylko zalecenia dla sklepów itp. Poza tym zgodnie z rozporządzeniem osoby mające problemy zdrowotne nie muszą zakrywać ust i tych osób też nie obsłużycie?" skomentowała jedna z internautek. "Powinniście sprzedawać maseczki z ciasta cienkiego. Dla hardcorów z dodatkowym filtrem "na ostro" - napisał jeden z facebookowiczów.

Obowiązek zakrywania ust i nosa w restauracjach

Od 18 maja ponownie otwarte są punkty gastronomiczne. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego klienci restauracji mają obowiązek zasłaniania ust i nosa wchodząc do lokalu i zamawiając posiłek. Zdjąć na przykład maseczki można dopiero po zajęciu miejsca przy stoliku i spożywaniu posiłku. Z przestrzegania tego zalecenia zwolnione są osoby, którym nie pozwala na to stan zdrowia.

Szumowski niespodziewanie zapowiedział zmianę. Chodzi o II turę wyborów prezydenckich. Co się zmieni?Szumowski niespodziewanie zapowiedział zmianę. Chodzi o II turę wyborów prezydenckich. Co się zmieni?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
  2. Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku
  3. W weekend utrudnienia na warszawskich drogach. Będą zmiany w organizacji ruchu
  4. Jechali na pielgrzymkę. W autokarze wybuchł pożar
  5. Ogromny krzak wystraszył mieszkańców Warszawy. Natychmiast wezwali pomoc
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani
Rozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokRozpędzona karetka zabiła dziewczynkę na pasach. 9-letnia Ewa nie żyje, kierowca usłyszał wyrokCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News