wawainfo.pl

zdjęcie ilustracyjne

Lidl i Biedronka otwarte całą dobę. Lista sklepów 24h w Warszawie

28 Marca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Lidl i Biedronka wprowadzają zmiany w godzinach robienia zakupów. Popularne dyskonty będą czynne całą dobę. Sprawdź listę sklepów w Warszawie otwartych 24h. Poniżej wykaz Biedronek i Lidlów czynnych przez cały dzień i noc.

Akcja24h

Biedronka i Lidl chcą pozwolić na spokojne zrobienie zakupów przed świętami. Dlatego niektóre sklepy obu sieci znów będą czynne całodobowo. 28 marca jest niedziela handlowa, a to oznacza że będziemy mogli zrobić zakupy zrobimy nawet w środku nocy.

"W tych pełnych wyzwań czasach Biedronka ma jasny cel: dostarczać klientom produkty pierwszej potrzeby i robić to w sposób zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo, dzięki rozłożeniu wizyt klientów w sklepach na dłuższy czas ich otwarcia" - podaje w komunikacie sieć Biedronka.

"Klienci mają szeroki przedział czasu na dokonanie zakupów, co również przekłada się na poprawę ich bezpieczeństwa. Reakcja Lidla to również odpowiedź na przewidywany wzmożony ruch w sklepach przed Świętami" - dodaje biuro prasowe Lidla.

W weekend

W całej Polsce 120 Biedronek będzie otwartych całodobowo w weekend 27-28 marca. Lidl z kolei podaje, że wybrane sklepy będą czynne przez 24h już w nocy z piątku 26.03 na sobotę 27.03. "Kolejne sklepy w takim modelu działać będą w tygodniu przedświątecznym" - czytamy w informacji przekazanej przez dyskont.

Aby w nocy wejść do Lidla, trzeba będzie zadzwonić dzwonkiem znajdującym się przy wejściu do sklepu. Sieć zapewnia, że pracownicy wówczas otworzą drzwi i umożliwią zrobienie zakupów. Biedronki z kolei będą działały w takim samym systemie jak podczas zwykłych godzin otwarcia.

Przypominamy, że od soboty w sklepach obowiązują nowe limity osób.

Sklepy Biedronka czynne całą dobę:

Rydygiera 7Romera 10Wrocławska 8Konstruktorska 10cSkoroszewska 5BLazurowa 71Łopuszańska 22Ostródzka 114Magiczna 22Zwycięzców 40Światowida 53EZwoleńska 122/128Syta 100Bartycka 183Mangalia 2aDolna 3Krucza 50

Sklepy Lidl czynne całą dobę:

Wileńska 14Przy trasie 5Modlińska 35Wolska 19/25Juranda ze SpychowaPożarskiego 31Halna 35Stryjeńskich 15Trakt lubelski 367Ostrobramska 97bAleja Rzeczypospolitej 29eWołoska 16Conrada 1Bolesławicka 2Powstańców Śląskich 72Myśliborska 94Borzymowska 26Grochowska 147Sosnkowskiego 2Pileckiego 103Al. Krakowska 253Jana Pawła II 1

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: Pixabay

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >