Lidl i Biedronka otwarte całą dobę. Lista sklepów 24h w Warszawie

Autor Mateusz Dolak - 28 Marca 2021
Źródło: zdjęcie ilustracyjne

Lidl i Biedronka wprowadzają zmiany w godzinach robienia zakupów. Popularne dyskonty będą czynne całą dobę. Sprawdź listę sklepów w Warszawie otwartych 24h. Poniżej wykaz Biedronek i Lidlów czynnych przez cały dzień i noc.

Akcja24h

Biedronka i Lidl chcą pozwolić na spokojne zrobienie zakupów przed świętami. Dlatego niektóre sklepy obu sieci znów będą czynne całodobowo. 28 marca jest niedziela handlowa, a to oznacza że będziemy mogli zrobić zakupy zrobimy nawet w środku nocy.

"W tych pełnych wyzwań czasach Biedronka ma jasny cel: dostarczać klientom produkty pierwszej potrzeby i robić to w sposób zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo, dzięki rozłożeniu wizyt klientów w sklepach na dłuższy czas ich otwarcia" - podaje w komunikacie sieć Biedronka.

"Klienci mają szeroki przedział czasu na dokonanie zakupów, co również przekłada się na poprawę ich bezpieczeństwa. Reakcja Lidla to również odpowiedź na przewidywany wzmożony ruch w sklepach przed Świętami" - dodaje biuro prasowe Lidla.

W weekend

W całej Polsce 120 Biedronek będzie otwartych całodobowo w weekend 27-28 marca. Lidl z kolei podaje, że wybrane sklepy będą czynne przez 24h już w nocy z piątku 26.03 na sobotę 27.03. "Kolejne sklepy w takim modelu działać będą w tygodniu przedświątecznym" - czytamy w informacji przekazanej przez dyskont.

Aby w nocy wejść do Lidla, trzeba będzie zadzwonić dzwonkiem znajdującym się przy wejściu do sklepu. Sieć zapewnia, że pracownicy wówczas otworzą drzwi i umożliwią zrobienie zakupów. Biedronki z kolei będą działały w takim samym systemie jak podczas zwykłych godzin otwarcia.

Przypominamy, że od soboty w sklepach obowiązują nowe limity osób.

Limity osób

Sklepy Biedronka czynne całą dobę:

Rydygiera 7
Romera 10
Wrocławska 8
Konstruktorska 10c
Skoroszewska 5B
Lazurowa 71
Łopuszańska 22
Ostródzka 114
Magiczna 22
Zwycięzców 40
Światowida 53E
Zwoleńska 122/128
Syta 100
Bartycka 183
Mangalia 2a
Dolna 3
Krucza 50

Sklepy Lidl czynne całą dobę:

Wileńska 14
Przy trasie 5
Modlińska 35
Wolska 19/25
Juranda ze Spychowa
Pożarskiego 31
Halna 35
Stryjeńskich 15
Trakt lubelski 367
Ostrobramska 97b
Aleja Rzeczypospolitej 29e
Wołoska 16
Conrada 1
Bolesławicka 2
Powstańców Śląskich 72
Myśliborska 94
Borzymowska 26
Grochowska 147
Sosnkowskiego 2
Pileckiego 103
Al. Krakowska 253
Jana Pawła II 1

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: Pixabay

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News