wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Letnie półkolonie językowe w Wilanowie 2023!
redakcja info
redakcja info 10.05.2023 09:54

Letnie półkolonie językowe w Wilanowie 2023!

None
Adobe Stock

Salut Hola zaprasza na wspaniałą przygodę w samym sercu Wilanowa! Ich letnie półkolonie oraz obozy językowe to doskonała okazja, aby spędzić wakacje aktywnie i we wspaniałej atmosferze, a przy tym rozwijać swoje umiejętności językowe.

Podczas letnich półkolonii z Salut Hola uczestnicy zanurzą się w języku francuskim lub hiszpańskim, a cały dzień będą się bawić i rozmawiać w jednym z tych dwóch języków. Programy językowe są przemyślane tak, aby dzieci nie tylko nauczyły się struktur, wyrażeń i zdań przydatnych w codziennej komunikacji, ale także, aby przeżyły niezapomniane chwile w kreatywny i interaktywny sposób.

Wysokiej jakości zajęcia językowe

Językiem hiszpańskim posługuje się około 650 milionów ludzi na wszystkich kontynentach, francuskim zaś jako pierwszym językiem posługuje się ponad dwieście milionów ludzi na świecie, a ponad siedemdziesiąt milionów używa go jako drugiego języka. Półkolonie i obozy letnie to przede wszystkim doskonała okazja do nauki języka hiszpańskiego lub francuskiego.

Dzięki zajęciom językowym Salut Hola dzieci i młodzież będą mieć okazję pogłębiać swoje umiejętności językowe w międzynarodowym środowisku. To wyjątkowa okazja, aby poznać język w praktyce i nauczyć się używania go w codziennej komunikacji.

Różnorodność atrakcji dodatkowych

Uczestnicy Salut Hola zobaczą film w kinie, zjedzą pyszny posiłek na pikniku w Powsinie i wezmą udział w wielu innych ciekawych i rozwijających aktywnościach. W trakcie warsztatów językowo-kulturowych dzieci będą miały okazję wymyślić i opisać własny kraj, "zbudować" miasto, stworzyć własną grę, przeżyć przygodę survivalową w dżungli i wziąć udział w wielu innych ciekawych zajęciach.

Nie zabraknie również czasu na muzykowanie, śpiewanie przy gitarze, jogę, gry terenowe, sportowe i planszowe, pohasanie na placu zabaw i na trampolinach. Dzieci poznają również słynne francusko i hiszpańskojęzyczne postaci ze świata sportu i kultury oraz przeprowadzą z nimi wywiady.

Salut Hola nie zapomina również o twórczości i sztuce! Ich uczestnicy będą mieli okazję pobawić się kolorami i tworzywami podczas warsztatów plastycznych.

Rezerwuj już dziś i dołącz do społeczności Salut Hola!

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje, pełne wrażeń i atrakcji, a jednocześnie rozwijać jego umiejętności językowe, letnie półkolonie i obozy językowe Salut Hola są idealnym wyborem. Wejdź na stronę https://salut-hola.com/obozy-i-polkolonie/polkolonie-letnie-wilanow, zarezerwuj już dziś i dołącz do ich społeczności, która tworzy wyjątkową atmosferę, sprzyjającą nauce i zabawie.

 

Artykuł sponsorowany

Tagi: dziecko
Powiązane