wawainfo.pl > Rozrywka > Warszawska celebrytka chodziła bez ubrań po centrum miasta. Sesja wywołała burzę
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:24

Warszawska celebrytka chodziła bez ubrań po centrum miasta. Sesja wywołała burzę

zdjęcie ilustracyjne
Wikipedia, By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl

Ciąża Lary Gessler

Lara Gessler, 31-letnia córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce, Magdy Gessler, niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Pod koniec kwietnia współwłaścicielka restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony" postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją o ciąży, zamieszczając zdjęcie swojej sylwetki, która nie pozostawia wątpliwości co do stanu błogosławionego celebrytki. Od tamtego czasu Lara Gessler chętnie publikuje posty, w których nie ukrywa swojej radości związanej z nadejściem dziecka.

``

Kontrowersyjne zdjęcia Lary Gessler

Fani internetowej działalności celebrytki wielokrotnie gratulowali i zachwycali się wyglądem 31-latki. Lara Gessler w ostatnich czasie często publikowała zdjęcia swojej zaokrąglonej sylwetki, a pod postami pojawiała się dosłownie lawina zachwytów nad kwitnącą urodą celebrytki. Jednak słynąca z pięknych, choć skromnych zdjęć gwiazda w ostatnich dniach wprawiła w zdumienie część swoich followersów i nie tylko. Opublikowane przez kobietę zdjęcie odbiły się szerokim echem w mediach. I wzbudziły niemałe kontrowersje.

Lara Gessler w samym płaszczu

Lara Gessler w sobotę opublikowała na Instagramie sensualne, czarno-białe zdjęcie wykonane na jednej z najpopularniejszych warszawskich ulic - Mokotowskiej. I nie byłoby pewnie w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że celebrytka ma na sobie wyłącznie narzucony na ramiona płaszcz, który jedynie okrywa 31-latkę. Zdjęcie na instagramowym profilu Lary Gessler zebrało, aż 34 tysiące serduszek. Jednak nie wszyscy zachwycili się zdjęciem przyszłej mamy.

Kontrowersyjne zdjęcie Lary Gessler

Zdjęciem swojej córki pochwaliła się również Magda Gessler, podpisując zdjęcie - Mokotowska street. Podwójna córeczka .., mama - napisała zachwycona artystyczną fotografią Lary Gessler. Jednak nie wszyscy podzielali entuzjazm pań do opublikowanej fotografii. Część internautów uznała, że sesja zdjęciowa była niepotrzebna i nie potrafili dostrzec walorów estetycznych fotografii. Jednak wierni fani Lary Gessler odpowiedzieli na zarzuty. - Nie będę komentowała pod każdym zdjęciem, ponieważ każde jest przepiękne. I komu przeszkadza natura? To nie jest wydziwianie, to jest artystyczne ukazanie kobiecego ciała w stanie błogosławionym - skomentowała fotografię fanka Lary Gessler. Okazało się, że odważna sesja stała się również inspiracją dla przyszłych mam.

Tagi: Warszawa
Powiązane