wawainfo.pl

Wikipedia, By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl

Warszawska celebrytka chodziła bez ubrań po centrum miasta. Sesja wywołała burzę

19 Marca 2022

Autor tekstu:

redakcja info

Ciąża Lary Gessler

Lara Gessler, 31-letnia córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce, Magdy Gessler, niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Pod koniec kwietnia współwłaścicielka restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony" postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją o ciąży, zamieszczając zdjęcie swojej sylwetki, która nie pozostawia wątpliwości co do stanu błogosławionego celebrytki. Od tamtego czasu Lara Gessler chętnie publikuje posty, w których nie ukrywa swojej radości związanej z nadejściem dziecka.

``

Kontrowersyjne zdjęcia Lary Gessler

Fani internetowej działalności celebrytki wielokrotnie gratulowali i zachwycali się wyglądem 31-latki. Lara Gessler w ostatnich czasie często publikowała zdjęcia swojej zaokrąglonej sylwetki, a pod postami pojawiała się dosłownie lawina zachwytów nad kwitnącą urodą celebrytki. Jednak słynąca z pięknych, choć skromnych zdjęć gwiazda w ostatnich dniach wprawiła w zdumienie część swoich followersów i nie tylko. Opublikowane przez kobietę zdjęcie odbiły się szerokim echem w mediach. I wzbudziły niemałe kontrowersje.

Lara Gessler w samym płaszczu

Lara Gessler w sobotę opublikowała na Instagramie sensualne, czarno-białe zdjęcie wykonane na jednej z najpopularniejszych warszawskich ulic - Mokotowskiej. I nie byłoby pewnie w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że celebrytka ma na sobie wyłącznie narzucony na ramiona płaszcz, który jedynie okrywa 31-latkę. Zdjęcie na instagramowym profilu Lary Gessler zebrało, aż 34 tysiące serduszek. Jednak nie wszyscy zachwycili się zdjęciem przyszłej mamy.

Kontrowersyjne zdjęcie Lary Gessler

Zdjęciem swojej córki pochwaliła się również Magda Gessler, podpisując zdjęcie - Mokotowska street. Podwójna córeczka .., mama - napisała zachwycona artystyczną fotografią Lary Gessler. Jednak nie wszyscy podzielali entuzjazm pań do opublikowanej fotografii. Część internautów uznała, że sesja zdjęciowa była niepotrzebna i nie potrafili dostrzec walorów estetycznych fotografii. Jednak wierni fani Lary Gessler odpowiedzieli na zarzuty. - Nie będę komentowała pod każdym zdjęciem, ponieważ każde jest przepiękne. I komu przeszkadza natura? To nie jest wydziwianie, to jest artystyczne ukazanie kobiecego ciała w stanie błogosławionym - skomentowała fotografię fanka Lary Gessler. Okazało się, że odważna sesja stała się również inspiracją dla przyszłych mam.

Tagi:

Warszawa

Podobne artykuły

Rozrywka

Top 3 ulubione sporty zimowe w Polsce
Czytaj więcej >

Rozrywka

Lady Gaga w Westfield Arkadia - jak zdobyć wejściówkę?
Czytaj więcej >

Rozrywka

Czy w zakładach można się dorobić? Bukmacherzy bez depozytu.
Czytaj więcej >

Rozrywka

Za opalanie się na balkonie grozić może kara 1500 zł. Sprawdź, jak uniknąć "zgorszenia" sąsiadów
Czytaj więcej >

Rozrywka

Znamy laureatów 14. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 
Czytaj więcej >

Rozrywka

Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę
Czytaj więcej >
redakcja info

Konto redakcji Wawa Info

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]