wawainfo.pl
koronawirus w Westfield Arkadia

Materiły graficzne, Westfield Arkadia

Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu

31 Lipca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Koronawirus w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Zarządca budynku potwierdził, że doszło do wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników obiektu. Agata Rybus z biura prasowego Westfield Arkadia zapewnia, że od momentu zidentyfikowania zakażenia

Koronawirus w warszawskim centrum handlowym

Koronawirus nie ominął centrum handlowego Westfield Arkadia. Jak dowiedzieliśmy się od Agaty Rybus, lokal, w którym przebywała osoba zarażone, został przez najemcę niezwłocznie zamknięty. - Mocą decyzji Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, z którym skontaktował się najemca, wszyscy pracownicy lokalu, którzy mogli zostać narażeni na zakażenie, są obecnie poddawane kwarantannie - przekazała nam Agata Rybus z Westfield Arkadia.

Co z klientami lokalu?

- Lista klientów lokalu została przekazana przez najemcę do służb sanitarnych, które od tej pory odpowiadają za przekazywanie im informacji o obowiązku poddania się kwarantannie, a także za koordynację nadzoru nad procesem izolacji - tłumaczy Rybus. - Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny nie widzi konieczności angażowania mediów w poszukiwania klientów, którzy w ostatnim czasie odwiedzili lokal - dodaje.

Dezynfekcja lokalu po wykryciu koronawirusa

Jak przekazała nam Rybus, lokal został poddany gruntownej dezynfekcji. - Po wnikliwej analizie sytuacji i uznaniu przez służby epidemiologiczne, że zagrożenie dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zostało wyeliminowane, lokal został ponownie oddany do użytku klientom. Obsługa klientów prowadzona jest przez pracowników, którzy zostali wykluczeni z możliwości zakażenia koronawirusem - przekazała pracowniczka biura prasowego Westfield Arkadia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Koronawirus w Warszawie

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >