Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu

Autor Karolina Kraushar - 31 Lipca 2020
koronawirus w Westfield ArkadiaŹródło: Materiły graficzne, Westfield Arkadia

Koronawirus w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Zarządca budynku potwierdził, że doszło do wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników obiektu. Agata Rybus z biura prasowego Westfield Arkadia zapewnia, że od momentu zidentyfikowania zakażenia zarządca obiektu pozostaje w ścisłym kontakcie z najemcą, u którego w lokalu wykryto przypadek zakażenia, czuwając nad tym, aby wszystkie procedury bezpieczeństwa, opracowane przez krajowe organy ds. zdrowia, zostały wdrożone.

Koronawirus w warszawskim centrum handlowym

Koronawirus nie ominął centrum handlowego Westfield Arkadia. Jak dowiedzieliśmy się od Agaty Rybus, lokal, w którym przebywała osoba zarażone, został przez najemcę niezwłocznie zamknięty. - Mocą decyzji Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, z którym skontaktował się najemca, wszyscy pracownicy lokalu, którzy mogli zostać narażeni na zakażenie, są obecnie poddawane kwarantannie - przekazała nam Agata Rybus z Westfield Arkadia.

Dzisiaj grzeje:
1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Co z klientami lokalu?

- Lista klientów lokalu została przekazana przez najemcę do służb sanitarnych, które od tej pory odpowiadają za przekazywanie im informacji o obowiązku poddania się kwarantannie, a także za koordynację nadzoru nad procesem izolacji - tłumaczy Rybus. - Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny nie widzi konieczności angażowania mediów w poszukiwania klientów, którzy w ostatnim czasie odwiedzili lokal - dodaje.

Dezynfekcja lokalu po wykryciu koronawirusa

Jak przekazała nam Rybus, lokal został poddany gruntownej dezynfekcji. - Po wnikliwej analizie sytuacji i uznaniu przez służby epidemiologiczne, że zagrożenie dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zostało wyeliminowane, lokal został ponownie oddany do użytku klientom. Obsługa klientów prowadzona jest przez pracowników, którzy zostali wykluczeni z możliwości zakażenia koronawirusem - przekazała pracowniczka biura prasowego Westfield Arkadia.

Naprawiał maszynę rolniczą, doszło do wypadku. Młody mężczyzna stracił rękęNaprawiał maszynę rolniczą, doszło do wypadku. Młody mężczyzna stracił rękęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Uczestniczka "Rolnik Szuka Żony" wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom
  3. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju
  4. Smutna informacja obiegła media. Nie żyje legendarny muzyk zespołu Dżem
  5. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  6. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
  7. Pojawiła się wiadomość do wszystkich Polaków. Chodzi o bezwzględny obowiązek
Koronawirus na komendzie w Płocku. Ponad 20 funkcjonariuszy na kwarantannieKoronawirus na komendzie w Płocku. Ponad 20 funkcjonariuszy na kwarantannieCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News