Koronawirus w Policji w Otwocku. 20 funkcjonariuszy zakażonych, zamknięto komisariaty

Autor Aleksandra Olbryt - 18 Września 2020
policjaŹródło: screenshot GoogleStreetView

Policja w Otwocku potwierdza - 20 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych przebywa na kwarantannie. Wykryto u nich zakażenie SARS-CoV-2. - Są to osoby z różnych wydziałów i jednostek organizacyjnych komendy - tłumaczy nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Policja w powiecie otwockim: 20 osób z koronawirusem

Policja z powiatu otwockiego potwierdza informacje o pozytywnych wynikach testów na obecność COVID-19 u 20 funkcjonariuszy i cywilnych pracowników różnych wydziałów oraz jednostek organizacyjnych Komendy. - Wszystkie te osoby wraz z ich rodzinami i najbliższymi przebywają na izolacji domowej. 10 osób, które miały bezpośredni kontakt z zakażonymi, zostały objęte kwarantanną przez otwocki sanepid - przekazał nam nadkom. Niezdropa. - Mimo zaistniałej sytuacji komenda w Otwocku i wszystkie jednostki pracują normalnie. Zapewniamy ciągłość służby i obecność patroli w terenie, które zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom - zadeklarował.

Dzisiaj grzeje:
1.Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Rozpaczliwy apel, są poszukiwane

2. Podatek od spadku do zmiany. Chcą rozszerzyć listę zwolnionych, wiemy już o kogo

Zamknięte komisariaty

Jak dowiedzieliśmy się od nadkom. Niezdropy, rzecznika prasowego KPP w Otwocku, a także z oficjalnej strony Komendy Powiatowej - w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa czasowo zawieszono przyjęcia interesantów w Komisariacie Policji w Karczewie i Posterunkach Policji w Kołbieli, Celestynowie i Sobieniach Jeziorach. Interesanci powinni udać się do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Oprócz Otwocka, bez zmian funkcjonują także obiekty Policji w Józefowie i Wiązownie. Zgłoszenia można przekazywać funkcjonariuszom drogą elektroniczną za pośrednictwem maila: dyzurny.otwock@ksp.policja.gov.pl oraz telefoniczną, dzwoniąc pod numer: 47 724 19 00 lub 47 724 12 13.

Chcieli pozbawić 20-latka ucha, mieli ze sobą nożyczki. Brutalny atak w WarszawieChcieli pozbawić 20-latka ucha, mieli ze sobą nożyczki. Brutalny atak w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły akcja służb, chaos w polskim mieście. Są ofiary, dziesiątki osób ewakuowano
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
  4. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
  5. Nagły zwrot akcji, nikt się nie spodziewał takiego finału. Dzieci odnalezione
  6. Jak długo będziemy nosić maseczki? WHO studzi optymizm
Tragedia na torach, nic nie dało się zrobić. Rozpędzony pociąg zabił mężczyznęTragedia na torach, nic nie dało się zrobić. Rozpędzony pociąg zabił mężczyznęCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News