wawainfo.pl
policja

screenshot GoogleStreetView

Koronawirus w Policji w Otwocku. 20 funkcjonariuszy zakażonych, zamknięto komisariaty

18 Września 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Policja w Otwocku potwierdza - 20 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych przebywa na kwarantannie. Wykryto u nich zakażenie SARS-CoV-2. - Są to osoby z różnych wydziałów i jednostek organizacyjnych komendy - tłumaczy nadkom. Daniel

Policja w powiecie otwockim: 20 osób z koronawirusem

Policja z powiatu otwockiego potwierdza informacje o pozytywnych wynikach testów na obecność COVID-19 u 20 funkcjonariuszy i cywilnych pracowników różnych wydziałów oraz jednostek organizacyjnych Komendy. - Wszystkie te osoby wraz z ich rodzinami i najbliższymi przebywają na izolacji domowej. 10 osób, które miały bezpośredni kontakt z zakażonymi, zostały objęte kwarantanną przez otwocki sanepid - przekazał nam nadkom. Niezdropa. - Mimo zaistniałej sytuacji komenda w Otwocku i wszystkie jednostki pracują normalnie. Zapewniamy ciągłość służby i obecność patroli w terenie, które zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom - zadeklarował. 

Zamknięte komisariaty

Jak dowiedzieliśmy się od nadkom. Niezdropy, rzecznika prasowego KPP w Otwocku, a także z oficjalnej strony Komendy Powiatowej - w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa czasowo zawieszono przyjęcia interesantów w Komisariacie Policji w Karczewie i Posterunkach Policji w Kołbieli, Celestynowie i Sobieniach Jeziorach. Interesanci powinni udać się do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Oprócz Otwocka, bez zmian funkcjonują także obiekty Policji w Józefowie i Wiązownie. Zgłoszenia można przekazywać funkcjonariuszom drogą elektroniczną za pośrednictwem maila: dyzurny.otwock@ksp.policja.gov.pl oraz telefoniczną, dzwoniąc pod numer: 47 724 19 00 lub 47 724 12 13.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >