wawainfo.pl
kobieta, pożar na węźle Konotopa

screen, Google Street View

Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8

28 Lipca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Kobieta znaleziona została pod wiaduktem, jej ciało było zwęglone. Do tragicznego wypadku doszło na węźle Konotopa. We wtorek nad ranem wpłynęło zawiadomienie o płonącym samochodzie. Wewnątrz pojazdu służby nie potwierdziły obecności, żadnej osoby, okazał

Kobieta spłonęła? 

Kobieta została znaleziona we wtorek nad ranem. Zawiadomienie o płonącym samochodzie na węźle Konotopa wpłynęło do dyżurnego komisariatu policji w Starych Babicach po godzinie 4:00. Na miejscu zdarzenia pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej oraz ratownicy medyczni. - Kiedy na miejsce zdarzenia dotarli funkcjonariusze, stwierdzili, że w palącym się samochodzie osobowym marki BMW nikt nie przebywał - przekazała w rozmowie z Wawainfo.pl podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z policji dla powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Zwęglone ciało kobiety pod wiaduktem

- Na miejscu zdarzenia pojawiło się dziesięć zastępów straży pożarnej. Strażacy niezwłocznie przystąpili do akcji gaśniczej. Pod estakadą zauważono leżącego człowieka - zrelacjonował kpt. Kazimierz Jaworski z PSP dla powiatu Warszawskiego Zachodniego. Lekarz przystąpił do badania leżącej pod wiaduktem kobiety.

Kobieta nie żyła

Lekarz stwierdził zgon kobiety. Obecnie na miejscu w dalszym ciągu prowadzone są czynności wyjaśniające przebieg i okoliczności zdarzenia. - Trasa S8 w kierunku lotniska nadal jest zablokowana. Udało się natomiast udrożnić już autostradę A2, jednak kierowcy muszą liczyć się z możliwymi utrudnieniami - ostrzega kierowców podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Zwęglone ciało kobiety

Na razie nieznane są przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia na węźle Konotopa ani bezpośrednia przyczyna śmierci kobiety, która najprawdopodobniej kierowała spalonym samochodem marki BMW.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Pożar Warszawa

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >