wawainfo.pl
kobieta, pożar na węźle Konotopa

screen, Google Street View

Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8

28 Lipca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Kobieta znaleziona została pod wiaduktem, jej ciało było zwęglone. Do tragicznego wypadku doszło na węźle Konotopa. We wtorek nad ranem wpłynęło zawiadomienie o płonącym samochodzie. Wewnątrz pojazdu służby nie potwierdziły obecności, żadnej osoby, okazał

Kobieta spłonęła? 

Kobieta została znaleziona we wtorek nad ranem. Zawiadomienie o płonącym samochodzie na węźle Konotopa wpłynęło do dyżurnego komisariatu policji w Starych Babicach po godzinie 4:00. Na miejscu zdarzenia pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej oraz ratownicy medyczni. - Kiedy na miejsce zdarzenia dotarli funkcjonariusze, stwierdzili, że w palącym się samochodzie osobowym marki BMW nikt nie przebywał - przekazała w rozmowie z Wawainfo.pl podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z policji dla powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Zwęglone ciało kobiety pod wiaduktem

- Na miejscu zdarzenia pojawiło się dziesięć zastępów straży pożarnej. Strażacy niezwłocznie przystąpili do akcji gaśniczej. Pod estakadą zauważono leżącego człowieka - zrelacjonował kpt. Kazimierz Jaworski z PSP dla powiatu Warszawskiego Zachodniego. Lekarz przystąpił do badania leżącej pod wiaduktem kobiety.

Kobieta nie żyła

Lekarz stwierdził zgon kobiety. Obecnie na miejscu w dalszym ciągu prowadzone są czynności wyjaśniające przebieg i okoliczności zdarzenia. - Trasa S8 w kierunku lotniska nadal jest zablokowana. Udało się natomiast udrożnić już autostradę A2, jednak kierowcy muszą liczyć się z możliwymi utrudnieniami - ostrzega kierowców podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Zwęglone ciało kobiety

Na razie nieznane są przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia na węźle Konotopa ani bezpośrednia przyczyna śmierci kobiety, która najprawdopodobniej kierowała spalonym samochodem marki BMW.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >