wawainfo.pl
most łazienkowski

zdm

20-latka chciała skoczyć z wiaduktu w samym centrum Warszawy. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

17 Lipca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Bohaterska akcja śródmiejskich strażników miejskich. Mundurowi udaremnili próbę samobójczą 22-latki, która kilkukrotnie wychylała się przez barierki kilka metrów nad ziemią. Według ustaleń funkcjonariuszy dziewczy

Straż miejska patrolowała okolicę

Strażnicy miejscy rozpoczęli kontrolę okolicy przy ulicy Sempołowskiej, gdzie znajduje się szkoła podstawowa. Nagle zauważyli młodą kobietę, która wspięła się na wysoki mur. Miejsce, gdzie znajdowała się kobieta, było bardzo niebezpieczne, więc strażnicy natychmiast ruszyli w jej kierunku.

Strażników miejskich zaniepokoiło zachowanie kobiety

Zanim mundurowi znaleźli się przy kobiecie, ta zdążyła już opuścić wysoki mur i zaczęła iść w kierunku trasy Łazienkowskiej, tam przystanęła przy barierce nad przystankiem. Po chwili strażnicy zauważyli, że kobieta przechyla się przez ogrodzenie i ponownie grozi jej niebezpieczeństwo. Dziewczyna mogła poślizgnąć się i spaść na chodnik znajdujący się kilka metrów pod nią.

Akcja strażników miejskich

Kobieta w końcu dostrzegła mundurowych idących w jej kierunku, pośpiesznie zeszła z barierek i pobiegła na wiadukt, znajdujący się nad trasą Łazienkowską przy ulicy Marszałkowskiej. Po chwili dziewczyna znowu zaczęła się wspinać na barierkę. Tym razem była kilkanaście metrów nad jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie. Niezbędna była pomoc funkcjonariuszy straży miejskiej.

Strażnicy miejscy udaremnili samobójstwo

Strażnicy natychmiast ściągnęli kobietę z barierek. Według mundurowych kobieta wyglądała jakby była pod wpływem narkotyków. Zachowywała się nerwowo i była roztrzęsiona. O całej sytuacji poinformowali rodziców 20-latki oraz pogotowie ratunkowe. Posiadający duże doświadczenie strażnicy do czasu przyjazdu ratowników i ojca dziewczyny zajęli się kobietą, starając się ją uspokoić.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >