20-latka chciała skoczyć z wiaduktu w samym centrum Warszawy. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

Autor Karolina Kraushar - 17 Lipca 2020
most łazienkowskiŹródło: zdm

Bohaterska akcja śródmiejskich strażników miejskich. Mundurowi udaremnili próbę samobójczą 22-latki, która kilkukrotnie wychylała się przez barierki kilka metrów nad ziemią. Według ustaleń funkcjonariuszy dziewczyna mogła być pod wpływem narkotyków. Dzięki sprawnej akcji udało się udaremnić próbę samobójczą kobiety, do której mogło dojść w samym centrum Warszawy.

Straż miejska patrolowała okolicę

Strażnicy miejscy rozpoczęli kontrolę okolicy przy ulicy Sempołowskiej, gdzie znajduje się szkoła podstawowa. Nagle zauważyli młodą kobietę, która wspięła się na wysoki mur. Miejsce, gdzie znajdowała się kobieta, było bardzo niebezpieczne, więc strażnicy natychmiast ruszyli w jej kierunku.

Dzisiaj grzeje:
1. Wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. O krok od skandalu, służby już w akcji
2. Nowe świadczenie ze zgodą całego Sejmu. Seniorzy mogą liczyć przynajmniej na 2,4 tys. zł, ale nie wszyscy

Strażników miejskich zaniepokoiło zachowanie kobiety

Zanim mundurowi znaleźli się przy kobiecie, ta zdążyła już opuścić wysoki mur i zaczęła iść w kierunku trasy Łazienkowskiej, tam przystanęła przy barierce nad przystankiem. Po chwili strażnicy zauważyli, że kobieta przechyla się przez ogrodzenie i ponownie grozi jej niebezpieczeństwo. Dziewczyna mogła poślizgnąć się i spaść na chodnik znajdujący się kilka metrów pod nią.

Akcja strażników miejskich

Kobieta w końcu dostrzegła mundurowych idących w jej kierunku, pośpiesznie zeszła z barierek i pobiegła na wiadukt, znajdujący się nad trasą Łazienkowską przy ulicy Marszałkowskiej. Po chwili dziewczyna znowu zaczęła się wspinać na barierkę. Tym razem była kilkanaście metrów nad jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie. Niezbędna była pomoc funkcjonariuszy straży miejskiej.

Strażnicy miejscy udaremnili samobójstwo

Strażnicy natychmiast ściągnęli kobietę z barierek. Według mundurowych kobieta wyglądała jakby była pod wpływem narkotyków. Zachowywała się nerwowo i była roztrzęsiona. O całej sytuacji poinformowali rodziców 20-latki oraz pogotowie ratunkowe. Posiadający duże doświadczenie strażnicy do czasu przyjazdu ratowników i ojca dziewczyny zajęli się kobietą, starając się ją uspokoić.

GIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzoneGIS kazał wstrzymać sprzedaż produktów marki Bonduelle. Opakowania fasolki mogą być uszkodzoneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjątkowo nieludzkie, chłopca spotkał gorszy los niż śmierć, rodzice robili z nim okropne rzeczy. Sąd właśnie wydał wyrok, nie miał żadnych sentymentów
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Smutne wieści z diecezji na Mazowszu. Dwóch księży nie żyje, byli chorzy na COVID-19
  4. Ogromne zamieszanie pod ambasadą. Dwie grupy obcokrajowców, interwencja policji
  5. Niespodziewana decyzja w sprawie Andrzeja Dudy. Prezydent może być zaprzysiężony na stadionie Narodowym
  6. Na ślubie nagle pojawił się gwiazdor disco polo. Kiedy wkroczył do akcji, wszyscy zdębieli
Bestialskie zabójstwo psa. Miał przywiązane do szyi cegły. Zwłoki pływały w rzeceBestialskie zabójstwo psa. Miał przywiązane do szyi cegły. Zwłoki pływały w rzeceCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News