Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie

Autor Karolina Kraushar - 7 Września 2020
Kobieta skoczyła z mostuŹródło: Straż Miejska Warszawa

Kobieta próbowała popełnić samobójstwo. W minioną niedzielę w godzinach wieczornych skontaktowała się z córką, której powiedziała, że zamierza targnąć się na własne życie i skoczyć z mostu do Wisły. Zaniepokojona słowami matki dziewczyna poinformowała o zdarzeniu stołeczną policję, która rozpoczęła poszukiwania.

Kobieta skoczyła z mostu

Kobieta w minioną niedzielę zatelefonowała do córki i oznajmiła, że zamierza popełnić samobójstwo, skacząc do rzeki. Zaniepokojona słowami matki córka niezwłocznie złożyła zawiadomienie na policję. Służby rozpoczęły poszukiwania. Około godziny 22.00 policjantów prowadzących czynności po lewej stronie Wisły w okolicy Płyty Desantu napotkali strażnicy miejscy. Mundurowi wyjaśnili, że trwa właśnie akcja poszukiwawcza. Strażnicy dołączyli do funkcjonariuszy i wspólnie kontynuowali działania.

Dzisiaj grzeje:
1. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
2. Skosisz trawnik pod domem, grozi nawet 5 tys. zł kary. Zablokują nawet rozpalenie w kominku

Kobieta leżała na kamieniach

Po około 40 minutach jeden z policjantów krzyknął, że przy bulwarach, na kamieniach w zaroślach dostrzegł leżącą kobietę. Nogi poszukiwanej znajdowały się w wodzie. Okazało się, że jest nieprzytomna. Mundurowi nie zauważyli jednak na jej ciele żadnych obrażeń. Strażnik miejski obecny przy odnalezieniu kobiety, który jest również ratownikiem, sprawdził jej tętno. Na szczęście żyła.

Kobietę wyciągnięto na brzeg

Funkcjonariusze z zachowaniem wszelkich ostrożności wyciągnęli kobietę z wody na brzeg, aby móc kontrolować jej funkcje życiowe. Kiedy tylko odnaleziona znalazła się już w bezpiecznym miejscu, mundurowi wezwali pogotowie ratunkowe. W oczekiwaniu na przyjazd medyków policjanci i strażacy ułożyli poszkodowaną w pozycji bocznej bezpiecznej oraz okryli ją kocem termicznym, aby nie doprowadzić do wychłodzenia jej organizmu. Po kilkunastu minutach kobieta została przewieziona do szpitala.

Rząd pracuje nad zerowym VAT-em na bilety komunikacji miejskiejRząd pracuje nad zerowym VAT-em na bilety komunikacji miejskiejCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiające
  2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  3. Drzewo wisiało nad jezdnią. Zablokowana ulica, uszkodzone linie energetyczne
  4. Ogromna awantura przed sklepem. Kalumnie, przekleństwa i krzyki na całe osiedle. Mężczyzna aż zdejmował koszulę do bicia
  5. Minister edukacji właśnie podpisał ważny dokument. Chodzi o naukę zdalną w szkołach
  6. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
Warszawa zapłaci ogromną karę za Warszawa zapłaci ogromną karę za "Czajkę". Kwota sięga kilkudziesięciu milionówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News