Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodniku

Autor Mateusz Dolak - 3 Listopada 2020
Awaria przed domem KaczyńskiegoŹródło: Wawainfo.pl

Awaria wodociągowa przy domu Kaczyńskiego. Na miejscu są wodociągowcy, którzy wykopali dziurę, by naprawić usterkę. Problem dotyczy nie tylko domu prezesa, ale także pozostałych mieszkańców ulicy Mickiewicza. Sama awaria ma miejsce kilka metrów od furtki Jarosława Kaczyńskiego. Na jego skrzynce pocztowej pojawił się komunikat, że "występują przerwy w dostawie wody".

Awaria przed domem Jarosława Kaczyńskiego.

Awaria wodociągów ma miejsce tuż przy domu Jarosława Kaczyńskiego, dosłownie kilka metrów od jego posesji. Robotnicy, którzy pojawili się na miejscu za pomocą koparki wykopali dziurę w ziemi. Znajduje się ona w miejscu, gdzie jeszcze niedawno stały policyjne radiowozy.

Problem z wodą występuje nie tylko u Jarosława Kaczyńskiego. Na ulicy Mickiewicza pojawiły się beczkowozy, do których podchodzili mieszkańcy okolicznych budynków.

Wiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceWiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceCzytaj dalej

Kartka na furtce Jarosława Kaczyńskiego

Na stronie MPWiK nie było informacji o awarii. Znalazła się ona natomiast na furtce prezesa PiS, oraz jego sąsiadów.

"MPWIK uprzejmie informuje, że od godziny 18 z powodu awarii sieci wodociągowej zostanie wstrzymany dopływ wody do czasu zakończenia naprawy”. Kiedy pojawiliśmy się na miejscu żeby zrobić zdjęcia, ekipy wodociągowe zostawiły dziurę w ziemi i odjechały.

Policja nie pilnuje już ulicy Mickiewicza

W związku z protestami kobiet, które wybuchły po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji przed domem Jarosława Kaczyńskiego odbywały się tłumne protesty. Policja przez kilka dni zablokowała część ulicy Mickiewicza. Dom prezesa był obstawiony radiowozami i funkcjonariuszami.

Radiowozy zniknęły w okolicy 1 listopada. Jak pisaliśmy na naszym portalu: " W okolicy domu Jarosława Kaczyńskiego po godzinie 17 można było zauważyć tylko jeden pieszy patrol policji."

Dzisiaj grzeje:
1.Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja
2. Jest decyzja o odwołaniu, niestety. Czarny scenariusz podczas pandemii się sprawdza, tłumy turystów będą zawiedzione
3. Uwaga, zamykają stacje metra. Będą duże utrudnienia, już planują zastępcze autobusy

"Mysz się nie przeciśnie"

Tydzień temu w piątek pisaliśmy o niesamowitej liczbie funkcjonariuszy, którzy zgromadzili się przy Mickiewicza, blokując dostęp do domu Kaczyńskiego. - Mysz nie przeciśnie się przez Żoliborz - tak podsumował wówczas sytuację reporter Wawa Info.

Radiowozy pojawiły się w związku z protestem, który przeszedł przez Warszawę. Tego samego dnia solidaryzujący się z protestem kobiet taksówkarze zablokowali całą ulicę Mickiewicza. Samochody taksówkarzy oklejone były hasłami takimi jak "Mamy dość" czy "Solidarni z kobietami".

Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentPilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy że odbierzesz SMS, bez żadnych podejrzeń. Konsekwencje będą opłakane
  2. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  3. Pilne ostrzeżenie, salmonella w popularnym maśle. Nie wolno go jeść, GIS wydał zalecenia
  4. Nie żyje najmłodsza ofiara koronawirusa w Polsce. Rodzice w żałobie, dziecko miało tylko 4 miesiące
  5. Monitoring nagrał nożownika z Żabki. Policja właśnie opublikowała jego zdjęcie, jest poszukiwany
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News