Rusza remont ulicy Górczewskiej. Będą utrudnienia dla kierowców

Autor - 28 Maja 2020
Zmiany w ruchu na ul. GórczewskiejŹródło: Infoulice Warszawa

Warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich zmienią organizację ruchu na ulicy Górczewskiej. W nocy z niedzieli na poniedziałek na odcinku od ul. Młynarskiej do Płockiej ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się wyłącznie jezdnią południową.

Czas na drugą jezdnię

Pojawiła się nowa nawierzchnia na południowej jezdni ul. Górczewskiej pomiędzy ul. Płocką i Młynarską. Pracę na tej części drogi dobiegają końca. Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy, tym razem jezdni północnej. W nocy z 31 maja, na 1 czerwca droga w stronę Bemowa, zostanie zamknięta, a ruch dwukierunkowy wstrzymany. Osoby jadące na Bemowo przejadą na skrzyżowaniu z ul. Młynarską. Ponownie na właściwej jezdni kierowcy znajdą się na skrzyżowaniu z ul. Płocką. Połączenie z ul Górczewską stracą ulice: Szlenkierów i E. Tyszkiewicza, natomiast ponownie zyskają je ulice: Działdowska, H. Wawelberga i S. Staszica.

Dzisiaj grzeje:
1. Nietrzeźwy jechał traktorem. Zatrzymał się na środku drogi, żeby porozmawiać
2. Nowa ulga od tego roku, możesz zaoszczędzić nawet 53 tys. zł. Jednak nie wszystkim przysługuje

Zakaz skrętu w lewo

Wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Górczewskiej, w stronę Bemowa, a kierowcy jadący z centrum, nie wjadą w ulicę Młynarską i Płocką. Jak informuje ratusz objazdy zostaną poprowadzone przez ul. Żytnią lub Wolską. W związku z przebudową południową jezdnią ul. Górczewskiej będą kursować autobusy linii 171 oraz 190. Z kolei N42 jadący w kierunku os. Górczewska pojedzie objazdem przez ulice Wolską i Płocką.

Zmiany w związku z budowa metra

Wykonawca bemowskiego odcinka metra zmieni organizację ruchu ul.Górczewskiej w okolicach budowanego łącznika tunelowego w piątek 29 maja około godziny 20. Odcinek pomiędzy ul. S. Konarskiego a wiaduktem nad torami kolejowymi w kierunku centrum handlowego, zostanie przełożony na jezdnię po południowej stronie placu budowy.

Dachowanie na Mokotowie. Jedna osoba ranna, drugi kierowca uciekłDachowanie na Mokotowie. Jedna osoba ranna, drugi kierowca uciekłCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5-latka zawsze po kolacji wychodziła z domu. W końcu tata poszedł za nią i pobladł, natychmiast sięgnął po telefon
  2. Andrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportu
  3. Pokaż swój balkon i wygraj konkurs. Ruszają zapisy
  4. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  5. Ważna decyzja właścicieli kin. Wiele z nich nie otworzy się 6 czerwca. Wiemy, które
  6. Byłeś ostatnio u fryzjera? Może zadzwonić do ciebie sanepid, zdrowie grupy klientów z woj. łódzkiego zagrożone
Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w RadomiuWybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w RadomiuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News