wawainfo.pl
Zmiany w ruchu na ul. Górczewskiej

Infoulice Warszawa

Rusza remont ulicy Górczewskiej. Będą utrudnienia dla kierowców

28 Maja 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich zmienią organizację ruchu na ulicy Górczewskiej. W nocy z niedzieli na poniedziałek na odcinku od ul. Młynarskiej do Płockiej ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się wyłącznie jezdnią południ

Czas na drugą jezdnię 

Pojawiła się nowa nawierzchnia na południowej jezdni ul. Górczewskiej pomiędzy ul. Płocką i Młynarską. Pracę na tej części drogi dobiegają końca. Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy, tym razem jezdni północnej. W nocy z 31 maja, na 1 czerwca droga w stronę Bemowa, zostanie zamknięta, a ruch dwukierunkowy wstrzymany. Osoby jadące na Bemowo przejadą na skrzyżowaniu z ul. Młynarską. Ponownie na właściwej jezdni kierowcy znajdą się na skrzyżowaniu z ul. Płocką. Połączenie z ul Górczewską stracą ulice: Szlenkierów i E. Tyszkiewicza, natomiast ponownie zyskają je ulice:  Działdowska, H. Wawelberga i S. Staszica. 

Zakaz skrętu w lewo

Wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Górczewskiej, w stronę Bemowa, a kierowcy jadący z centrum, nie wjadą w ulicę Młynarską i Płocką. Jak informuje ratusz objazdy zostaną poprowadzone przez ul. Żytnią lub Wolską. W związku z przebudową południową jezdnią ul. Górczewskiej będą kursować autobusy linii 171 oraz 190. Z kolei N42 jadący w kierunku os. Górczewska pojedzie objazdem przez ulice Wolską i Płocką. 

Zmiany w związku z budowa metra

Wykonawca bemowskiego odcinka metra zmieni organizację ruchu ul.Górczewskiej w okolicach budowanego łącznika tunelowego w piątek 29 maja około godziny 20. Odcinek pomiędzy ul. S. Konarskiego a wiaduktem nad torami kolejowymi w kierunku centrum handlowego, zostanie przełożony na jezdnię po południowej stronie placu budowy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >