wawainfo.pl

Materiały prasowe

Zapraszamy na galę charytatywną Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Już w piątek, 5 lutego odbędzie się uroczysta gala charytatywna Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Będzie to zwieńczenie akcji specjalnej na rzecz fundacji. Wezmą w niej udział znakomite osobowości, a całe wydarzenie będzie m

Gala Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. profesora Religi

Gala charytatywna dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi odbywa się regularnie od kilku lat. Jest to zwieńczenie akcji specjalnej odbywającej się na rzecz fundacji, a jednocześnie podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się jej ramach.

Celem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii jest próba rozwijania tej specjalistycznej dziedziny medycyny oraz wprowadzenie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie chorób serca oraz ich leczenia.

Jedyna taka fundacja na świecie

Fundacja jest jedynym na świecie ośrodkiem badawczo-rozwojowym, który jest niepubliczny i niekomercyjny. To właśnie ta struktura organizacji pozwala na wąską specjalizację, a także skupienie się na tworzeniu nowych technik i metod leczenia chorób serca.

Od 1991 roku, a więc już 30 lat, Fundacja z sukcesami realizuje programy badawcze oraz prowadzi aktywne działania naukowe i szkoleniowe, które odbywają się w kraju i za granicą.

Oczywistym jest jednak, że szczytne plany Fundacji wymagają ciągle mnóstwa pracy, a także wsparcia finansowego ze strony firm, instytucji i prywatnych sponsorów, którzy mają na sercu dynamiczny postęp w polskiej kardiochirurgii. Wszak właśnie tego chciałby patron organizacji, czyli nieoceniony profesor Zbigniew Religa.

Powstał Kalendarz Gwiazd

Organizatorzy wydarzenia, aby wesprzeć fundację w efektywnych działaniach, przygotowali kalendarz gwiazd, w którym na poszczególnych planszach pozują duety złożone ze znanych osobistości. Wśród bohaterów kalendarza znalazły się osoby ze świata biznesu, jak i show-biznesu.

W kalendarzu znajdziemy zdjęcia m.in.: Agnieszki Żyro i Jana Sarny, Gosi Andrzejewicz i Sabiny Obwiosło-Budzyń, Anny Wysockiej i Marzeny Rogalskiej, Beaty Drzazgi i Zbigniewa Zamachowskiego, czy Marty Pawłowskiej i Ady Fijał.

Galę transmitować będzie Wawa Info

Gala rozpocznie się 5 lutego o godzinie 16:00 i poprowadzi ją Jacek Borkowski. Gościem honorowym będzie dr Jan Sarna. Galę będzie można zobaczyć online - to wydarzenie będzie transmitowane na Wawa Info.

Z akcją powiązane są licytacje ciekawych gadżetów, z których cały dochód wesprze działania Fundacji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Kot zginął w ogromnych męczarniach. Zmowa milczenia na osiedlu, nie chcą wskazać sprawcy

  • Na profilu Miasta Stołecznego Warszawa zawrzało. Poszło o zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki

  • Zabójstwo w zakładzie psychiatrycznym. Nie żyje 79-letni pacjent

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: materiały prasowe

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, serial i muzyka - uwielbia oglądać i słuchać, a może też mówić i pisać o nich całymi dniami. Fascynuje go życie w dużym mieście, dlatego lubi poznawać zalety i wady codziennej Warszawy. Kiedyś chciał zostać piłkarzem, następnie radiowcem, a teraz - pragnie jak najlepiej relacjonować czytelnikom to, co dzieje się w stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Źródło: Twitter/KZiemiec

Starówka w Warszawie zachwyca nocą. Na zdjęciu jedno z najpiękniejszych miejsc

Czytaj więcej >

Trik na zabranie dodatkowego bagażu do samolotu

Czytaj więcej >
Niezwykłe miejsca na świecie/East News

Niezwykłe miejsca na świecie. Zupełnie jak z innej planety [GALERIA]

Czytaj więcej >

Gdzie na wakacje 2022? Gdzie się najbardziej opłaca jechać?

Czytaj więcej >