Zapraszamy na galę charytatywną Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

Autor Kamil Matuszak - 4 Lutego 2021
Źródło: Materiały prasowe

Już w piątek, 5 lutego odbędzie się uroczysta gala charytatywna Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Będzie to zwieńczenie akcji specjalnej na rzecz fundacji. Wezmą w niej udział znakomite osobowości, a całe wydarzenie będzie można zobaczyć online.

Gala Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. profesora Religi

Gala charytatywna dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi odbywa się regularnie od kilku lat. Jest to zwieńczenie akcji specjalnej odbywającej się na rzecz fundacji, a jednocześnie podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się jej ramach.

Celem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii jest próba rozwijania tej specjalistycznej dziedziny medycyny oraz wprowadzenie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie chorób serca oraz ich leczenia.

Jedyna taka fundacja na świecie

Fundacja jest jedynym na świecie ośrodkiem badawczo-rozwojowym, który jest niepubliczny i niekomercyjny. To właśnie ta struktura organizacji pozwala na wąską specjalizację, a także skupienie się na tworzeniu nowych technik i metod leczenia chorób serca.

Od 1991 roku, a więc już 30 lat, Fundacja z sukcesami realizuje programy badawcze oraz prowadzi aktywne działania naukowe i szkoleniowe, które odbywają się w kraju i za granicą.

Tłusty Czwartek nadchodzi. Ile kosztują pączki Magdy Gessler w Warszawie? Znamy cennikTłusty Czwartek nadchodzi. Ile kosztują pączki Magdy Gessler w Warszawie? Znamy cennikCzytaj dalej

Oczywistym jest jednak, że szczytne plany Fundacji wymagają ciągle mnóstwa pracy, a także wsparcia finansowego ze strony firm, instytucji i prywatnych sponsorów, którzy mają na sercu dynamiczny postęp w polskiej kardiochirurgii. Wszak właśnie tego chciałby patron organizacji, czyli nieoceniony profesor Zbigniew Religa.

Powstał Kalendarz Gwiazd

Organizatorzy wydarzenia, aby wesprzeć fundację w efektywnych działaniach, przygotowali kalendarz gwiazd, w którym na poszczególnych planszach pozują duety złożone ze znanych osobistości. Wśród bohaterów kalendarza znalazły się osoby ze świata biznesu, jak i show-biznesu.

W kalendarzu znajdziemy zdjęcia m.in.: Agnieszki Żyro i Jana Sarny, Gosi Andrzejewicz i Sabiny Obwiosło-Budzyń, Anny Wysockiej i Marzeny Rogalskiej, Beaty Drzazgi i Zbigniewa Zamachowskiego, czy Marty Pawłowskiej i Ady Fijał.

Galę transmitować będzie Wawa Info

Gala rozpocznie się 5 lutego o godzinie 16:00 i poprowadzi ją Jacek Borkowski. Gościem honorowym będzie dr Jan Sarna. Galę będzie można zobaczyć online - to wydarzenie będzie transmitowane na Wawa Info.

Z akcją powiązane są licytacje ciekawych gadżetów, z których cały dochód wesprze działania Fundacji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: materiały prasowe

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News