wawainfo.pl
Martwy noworodek znaleziony w studni

Pixabay

Martwy noworodek znaleziony w studni. Jego matka też nie żyje. Dramat na wsi na Mazowszu

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Noworodek, którego znaleziono w studni 5 maja 2020 roku w gospodarstwie, w gminie Sanniki jest dzieckiem wcześniej zmarłej tam Tatiany. Potwierdziły to wyniki badań DNA. Jak udało się ustalić śledczym dziecko zmarło w trakcie porodu. Co wydarzyło

25-latka nie żyje

Wszystko zaczęło się, gdy 25 kwietnia 2020 roku w gminie Sanniki we wsi Czyżew pracownicy gospodarstwa rolnego poinformowali właścicielkę o ciężkim stanie zdrowia 25-letniej Tatiany, obywatelki Ukrainy, która również była zatrudniona do pracy w gospodarstwie. Na miejsce wezwano lekarza, który niestety stwierdził zgon 25-latki. Medyk nie wykluczył, że bezpośrednią przyczyną zgonu obywatelki Ukrainy mogło być krwawienie z dróg rodnych. W związku z tym zawiadomiono o sprawie policję oraz prokuraturę. Po przeprowadzonej sekcji zwłok kobiety potwierdzono, że była w ciąży, jednak nie stwierdzono płodu oraz łożyska. Rozpoczęły się poszukiwania dziecka. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Poszukiwania martwego dziecka

W gospodarstwie, w którym doszło do zgonu 25-letniej Tatiany dwukrotnie dokonano oględzin, nigdzie nie znaleziono dziecka. Zwłoki noworodka zostały odkryte dopiero 5 maja. Pracownik zauważył w studni ciało dziecka o czym poinformował swoją pracodawczynię. Po raz kolejny na miejsce wezwano policję oraz prokuraturę. Ze studni wydobyto zwłoki dziecka. Noworodek znaleziony w gospodarstwie we wsi Czyżew po przeprowadzonych badaniach DNA okazał się być dzieckiem zmarłej Tatiany. Według ustaleń śledczych noworodek płci żeńskiej urodził się już martwy, a kobieta poniosła śmierć wskutek silnego krwotoku podczas porodu. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >