wawainfo.pl
Martwy noworodek znaleziony w studni

Pixabay

Martwy noworodek znaleziony w studni. Jego matka też nie żyje. Dramat na wsi na Mazowszu

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Noworodek, którego znaleziono w studni 5 maja 2020 roku w gospodarstwie, w gminie Sanniki jest dzieckiem wcześniej zmarłej tam Tatiany. Potwierdziły to wyniki badań DNA. Jak udało się ustalić śledczym dziecko zmarło w trakcie porodu. Co wydarzyło

25-latka nie żyje

Wszystko zaczęło się, gdy 25 kwietnia 2020 roku w gminie Sanniki we wsi Czyżew pracownicy gospodarstwa rolnego poinformowali właścicielkę o ciężkim stanie zdrowia 25-letniej Tatiany, obywatelki Ukrainy, która również była zatrudniona do pracy w gospodarstwie. Na miejsce wezwano lekarza, który niestety stwierdził zgon 25-latki. Medyk nie wykluczył, że bezpośrednią przyczyną zgonu obywatelki Ukrainy mogło być krwawienie z dróg rodnych. W związku z tym zawiadomiono o sprawie policję oraz prokuraturę. Po przeprowadzonej sekcji zwłok kobiety potwierdzono, że była w ciąży, jednak nie stwierdzono płodu oraz łożyska. Rozpoczęły się poszukiwania dziecka. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Poszukiwania martwego dziecka

W gospodarstwie, w którym doszło do zgonu 25-letniej Tatiany dwukrotnie dokonano oględzin, nigdzie nie znaleziono dziecka. Zwłoki noworodka zostały odkryte dopiero 5 maja. Pracownik zauważył w studni ciało dziecka o czym poinformował swoją pracodawczynię. Po raz kolejny na miejsce wezwano policję oraz prokuraturę. Ze studni wydobyto zwłoki dziecka. Noworodek znaleziony w gospodarstwie we wsi Czyżew po przeprowadzonych badaniach DNA okazał się być dzieckiem zmarłej Tatiany. Według ustaleń śledczych noworodek płci żeńskiej urodził się już martwy, a kobieta poniosła śmierć wskutek silnego krwotoku podczas porodu. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwielbia zaskakującą oraz malowniczą Pragę-Północ. Karolina interesuje się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności kinematografią dokumentalną, literaturą faktu oraz komiksami non-fiction.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >