wawainfo.pl > Wiadomości > Woda zalała Dworzec Centralny
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 12.06.2022 02:01

Woda zalała Dworzec Centralny

Awaria  na Dworcu Centralnym
czytelnik

Strumień

Film z zalanego dworca pojawił się rano na Twitterze. PKP potwierdza, że nagranie pochodzi z dzisiaj. (wtorek 09.02)

Z 9 sekundowego klipu wynika, że woda lała się ze ściany na której znajduje się hydrant. Na nagraniu widzimy, że na miejscu było dwóch mężczyzn z ekipy sprzątającej. Panowie próbowali opanować sytuację.

Bez problemów

Rzecznik PKP S.A. powiedział, że woda wylała się z powodu awarii hydrantu przeciwpożarowego. To dlatego posadzka na skrzyżowaniu galerii północnej i galerii wschodniej zamieniła się w małe jeziorko.

- Na miejsce zdarzenia przybyli: strażak dyżurny, administratorzy obiektu oraz serwis techniczny. Zdarzenie nie miało wpływu na obsługę podróżnych i ruch pociągów - zapewnił w odpowiedzi na nasze pytania Michał Stilger.

Do awarii doszło około godziny 9.40. Czterdzieści minut później nie było już po niej śladu. - Dziś planowana jest naprawa zaworu, którą wykona specjalistyczny serwis - podsumował rzecznik.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: czytelnik