Ciężarówka przewożąca jabłka wywróciła się na bok. W naczepie 10 ton, poważne utrudnienia, akcja służb

Autor Alicja Guz - 23 Kwietnia 2020
wywrócona ciężarówkaŹródło: OSP KSRG Kotorydz

Ciężarówka wioząca jabłka przewróciła się pod Tarczynem. Na miejscu policjanci ustalają przyczynę zdarzenia. Były utrudnienia na drodze pomiędzy Krakowem a Warszawą. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zdarzenie na krajowej "7"

- O godzinie dziesiątej przyjęliśmy zgłoszenie, że na trasie numer siedem przyczepa samochodu ciężarowego wypełniona jabłkami przewróciła się do rowu. Wysłanych było łącznie pięć zastępów straży pożarnej, ponieważ pierwotnie nie było informacji o osobach poszkodowanych - podał mł. bryg. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Piasecznie.

Ciężarówka na boku

- Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierowca ciężarowej scanii stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Ciężarówka wywróciła się. Rozsypało się ok. 10 ton jabłek - informuje nadkom. Jarosław Sawicki, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. - Na szczęście nie ma osób rannych. W tej chwili ustalamy przyczynę zdarzenia - dodaje.

przewrócona ciężarówka

przewrócona ciężarówka

Utrudnienia na trasie Tarczyn-Warszawa

Chociaż początkowo zablokowany był jeden pas w kierunku Warszawy, droga jest już przejezdna. Jak podaje nadkom. Jarosław Sawicki, jabłka nie rozsypały się na jezdni. - Ruch odbywa się w miarę normalnie. Jedynie przez ciekawość kierowców dochodzi do spowolnienia ruchu. Proszę o ostrożność - zaapelował Sawicki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News