Cała ulica jest zalana. Ogromna awaria wodociągowa w Warszawie

Autor Alicja Guz - 1 Czerwca 2020
zalana ulicaŹródło: Fot. czytelnik

Przy ulicy Chodeckiej na warszawskim Targówku doszło do awarii wodociągowej. Cała ulica zalana jest wodą. Jak informuje MPWiK, jeszcze nie wiadomo, w których blokach woda zostanie wyłączona. Spółka zapewnia jednak mieszkańcom zastępcze źródło wody w formie beczkowozów.

Cała ulica Chodecka zalana

Dostaliśmy informację od naszego czytelnika, że przy ulicy Chodeckiej na warszawskim Targówku doszło do awarii, w wyniku której cała ulica zalana jest wodą. Informację tę potwierdził MPWiK. - Mamy na ulicy Chodeckiej dwie awarie. Jedna jest na wysokości numeru 14. Druga jest dopiero w trakcie rozpoznawania - poinformował Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Dzisiaj grzeje:
1. 600 plus dla pracujących, 400 dla niepracujących? Co będzie dalej z 500 plus?
2. Pojawiły się kolejne zalecenia rządu. W niektórych miejscach limity osób pozostają

Awaria nie jest wynikiem prowadzenia prac

Jak powiedział Marek Smółka, zaistniała awaria nie jest wynikiem uszkodzenia powstałego podczas prowadzonej tam wymiany sieci wodociągowej. - My właśnie dlatego prowadzimy wymianę, bo często dochodzi tam do awarii - powiedział.

Mieszkańcy dostaną zastępcze źródło wody

MPWiK poinformował, że zapewni mieszkańcom zastępcze źródło wody w formie beczkowozów. - Jeden beczkowóz jedzie pod numer 14 dla mieszkańców. Dwa kolejne są w gotowości i pojadą tam, gdzie będą wskazane jako miejsca awarii. Teraz trudno powiedzieć, które bloki będą miały wyłączoną wodę - zakomunikował Marek Smółka. - Jak zwykle w takich sytuacjach staramy się usuwać te awarie tak, żeby one były, jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Będziemy robić wszystko, żeby ta woda jak najszybciej do mieszkańców wróciła - dodał.

Trwają prace nad usunięciem awarii

Dostaliśmy informację od rzecznika prasowego MPWiK, że na Targówku postawione zostały trzy beczkowozy. - Wyłączenie wody dotyczy kilku bloków mieszkalnych, pawilonu handlowo-usługowego i przedszkola. Na miejscu nad usunięciem awarii pracują równolegle dwie ekipy MPWiK. Zakładamy, że awarie zostaną usunięte najpóźniej do 6:00 rano - poinformował Marek Smółka.

Kobieta znalazła ciało przy drodze. 62-latek zemdlał i utopił się w rowie melioracyjnymKobieta znalazła ciało przy drodze. 62-latek zemdlał i utopił się w rowie melioracyjnymCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana sieć sklepów niedługo zniknie z Polski. Oddaje produkty za pół darmo
  2. Zbigniew Boniek podzielił się z Polakami bardzo smutną informację. Łączymy się w bólu
  3. Policja obezwładniła zabarykadowanego, uzbrojonego mężczyznę. Akcja antyterrorystów w domu
  4. Pielęgniarka zakażona koronawirusem wyszła z domu do warzywniaka. Policjant na kwarantannie
  5. Kontrolerzy chcieli wlepić mandat, a sami dostali karę? ZTM nie zna takiej sprawy
  6. "Większość miała choroby współistniejące". Wiele zgonów, ponad stu nowych zakażeń, ministerstwo przekazało najnowsze dane
Awaria na Górczewskiej, zapadła się jezdnia. Będą utrudnienia, drogowcy zamknęli dwa pasyAwaria na Górczewskiej, zapadła się jezdnia. Będą utrudnienia, drogowcy zamknęli dwa pasyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News